قیمت و هزینه لیزر موهای زاید پشت لب در کلینیک لیزر

قیمت و هزینه لیزر موهای زاید پشت لب در کلینیک لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه لیزر موهای زاید پشت لب در کلینیک لیزر

لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش های حذف موهای ناخواسته در تمام نقاط بدن می باشد که با انواع دستگاه های لیزری و پیشرفته در کلینیک های لیزر انجام می گیرد اما قیمت و هزینه لیزر موهای زاید پشت لب در کلینیک لیزر چه میزان می باشد.

موهای زاید پشت لب

به موهای زائد و زمخت پشت لب خانم ها  که از حد نرمال ضخامت بیشتری دارند موی زائد پشت لب می گویند و این موی زائد ممکن است در نواحی چانه، پیشانی ، صورت ، شکم و پشت لب ایجاد گردد ، از بین بردن موهای زائد با استفاده از روش های موقتی کار بسیار دشواری می باشد و به دلیل سرعت رشد زیاد و پیدا بودن این موها در صورت خانم ها بسیار ناخوشایند می باشند . برای رفع موهای زائد دیگر روش های قدیمی چندان مورد پسند نمی باشند و امروزه استفاده از دستگاه های لیزری با منابع نوری متعدد طرفداران بیشتری پیدا کرده است زیرا با سرعت و دقت بیشتری موهای زائد را برای همیشه از بین می برد. لیزر درمانی موهای زائد با استفاده از لیزر که پالسی از نور می باشد انجام می گیرد و گرمای حاصل از نور لیزر در فولیکول مو نفوذ کرده و جذب می شود و در نتیجه پیاز مو را از بین می برد .

هزینه و قیمت لیزر موهای زائد پشت لب

هزینه لیزر موهای زائد در هر نقطه از صورت و بدن با توجه به ناحیه تحت لیزر و نوع پوست و ضخامت موها و تعداد جلسات لیزر تعیین می گردد، هزینه لیزر موی زائد پشت لب گر چه ناحیه بسیار کمی می باشد اما با توجه به ضخامت موها و نیاز به جلسات لیزر تعیین می گردد.

عوارض لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد گر چه برای افراد زیادی محدودیت دارد اما عوارض هنگامی که تنظیم دستگاه و امواج آن به طور دقیق و توسط متخصص پوست و لیزر صورت گیرد بسیار کم خواهد بود و سطح پوست را دچار التهاب و قرمزی خواهد نمود که بعد از استفاده از کرم های ترمیم کننده این مشکل رفع خواهد شد اما در صورت لیزر درمانی پوست توسط افراد غیر متخصص و با دستگاه های غیر استاندارد پوست دچار سوختگی و التهاب شدید خواهد شد. هر کلینیک لیزر با توجه به نوع دستگاه های به کار رفته در کلینیک و دستمزد متخصصین تعرفه های متفاوتی در مورد لیزر موهای زائد دارد و هزینه لیزر درمانی در هر بیماری با توجه به ناحیه تحت درمان و وسعت آن و نوع موهای زائد  هزینه لیزر درمانی وی تعیین خواهد شد. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X