حذف موهای زائد روی سینه در خانم ها و آقایان با لیزر

حذف موهای زائد روی سینه در خانم ها و آقایان با لیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

حذف موهای زائد روی سینه در خانم ها و آقایان با لیزر

گرچه داشتن موی ضخیم در سینه مردان امری عادی می باشد اما وجود چند تار موی اضافه در ناحیه سینه خانم ها موضوعی غیر عادی به شمار می رود و خانم ها خیلی زود با دیدن این موها نگران می شوند و به فکر خواهند بود تا هر چه زودتر راهی برای رفع این موها پیدا کنند حال باید دید حذف موهای زائد روی سینه در خانم ها و آقایان با لیزر چگونه انجام می گیرد.

موهای زائد روی سینه

ظاهر شدن موهای زائد روی سینه در مردان امری عادی می باشد اما در خانم ها امری غیر معمول به شمار می رود و معمولا به دلیل افزایش هورمون های مردانه و کیست های تخمدانی و یا نقص در سیستم آنزیم های بدن ایجاد می گردند . داشتن موی خشن و ضخیم در ناحیه سینه برای آقایان طبیعی می باشد اما این امر در خانم ها به دلیل تاثیر در زندگی با حساسیت مواجه می گردد و به دنبال بهترین روش برای از بین بردن آنها خواهند بود، ایجاد موی ضخیم در خانم ها معمولا در نوک سینه ها و اطراف سینه و بین آنها ایجاد می گردد. لیزر موهای زائد سینه خانم ها باید حتما توسط متخصص انجام گیرد و معمولا متخصص قبل از لیزر درمانی آزمایشات لازم را برای خانم ها تجویز می نماید تا علت بروز موی زائد در سینه را شناسایی نماید زیرا گاهی ظاهر شدن موی زائد  در سینه خانم ها به علت فراوانی مانند وجود تومورها در سینه ها و یا انواع بیماری ها ظاهر می گردد بنابراین قبل از لیزر درمانی حتما باید خانم ها با آزمایش مناسب از علت به وجود آمدن این موها در سینه خود آگاه شوند. امروزه مردان نیز به دلیل توجه به ظاهر خود بیش از گذشته از روش لیزر درمانی برای از بین بردن موهای زائد خود از جمله موهای زائد سینه و کمر استفاده می نمایند.

لیزر موهای زاید سینه

برداشتن موهای زائد سینه با روش های موقتی مانند موبرها و کرم ها فقط روشی موقت برای از بین بردن آنها خواهد بود و به علت سرعت زیاد رشد موها این روش در حذف مو ناکارآمد خواهد بود، امروزه هم آقایان و هم خانم ها جهت حذف دائمی موهای سینه خود از روش لیزر درمانی استفاده می کنند که لیزر با استفاده از اشعه نور روی فولیکول های مو متمرکز می شود و آنها را تخریب می نماید و فولیکول ها به دلیل آسیب وارد شده رشد مجددی نخواهند داشت و به طور دائمی حذف خواهند شد. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X