ریزش مو را برای همیشه با پی آر پی متوقف کنید

ریزش مو را برای همیشه با پی آر پی متوقف کنید

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ریزش مو را برای همیشه با پی آر پی متوقف کنید

ریزش مو از جمله عوارضی است که به دلیل نقش مو در زیبایی چهره و اعتماد بنفس فرد همواره وسواس و استرس فراوانی برای فرد ایجاد خواهد نمود . جهت درمان ریزش مو باید ابتدا به متخصص موی معتبر و دارای مهارت لازم مراجعه نمود تا با ریشه یابی علت ریزش ، درمان موثر و مناسبی اعمال گردد . از جمله روش های موثر و تخصصی درمان ریزش مو که در کلینیک های تخصصی پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد ، توقف ریزش مو با پی آر پی می باشد .

پی آر پی پلاسمای تغلیظ شده از پلاکت های خونی است که حاوی فاکتورهای رشدی می باشد که از آن جهت رشد موهای کم پشت ، پیوند مو و بهبود زخم ها استفاده می گردد .

توقف ریزش مو با پی آر پی چگونه انجام می شود؟

فولیکول مو یا همان ریشه ی مو با تغذیه توسط  خون زنده می ماند و رشد می کند ، با تزریق پلاکت های خون از طریق پی آر پی به فولیکول های آسیب دیده ، مکانیسم ترمیم زخم به صورت طبیعی تقویت می گردد و در نتیجه رشد فولیکول های مو جهت جلوگیری از ریزش مو و توقف ریزش مو با پی آر پی مورد استفاده قرار می گیرد .

در واقع ، با افزایش تعداد پلاکت های خونی از طریق تزریق PRP در یک منطقه ، ظرفیت التیام بافت در آن منطقه شتاب گرفته و به سرعت ریشه ی مو تقویت و ترمیم می گردد ، با تقویت ریشه ای مو ، می توان ریزش مو را برا همیشه بر طرف نمود .

جهت تزریق PRP ، حدود ۸۰ سی سی خون از فرد گرفته شده ، با ریختن آن در دستگاه گریز از مرکزی اجزای آن از هم جدا شده و با اضافه شدن پلاکت های خون به پی آر پی موجود در دستگاه ، پلاسمای غنی از پلاکت یا همان پی آر پی آماده تزریق های متعدد به نواحی مختلف سر در عمق ۳ الی ۴ میلی متری می گردد . منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X