حذف طبیعی سیاهی پای چشم با تزریق چربی پشت پلک

حذف طبیعی سیاهی پای چشم با تزریق چربی پشت پلک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

حذف طبیعی سیاهی پای چشم با تزریق چربی پشت پلک

سیاهی دور چشم و ایجاد حلقه های تیره دور چشم یک عارضه شایع می باشد که به دلیل بالا رفتن سن و عوامل دیگری چون ژنتیک و نور خورشید این تیرگی ها ایجاد می گردند ، یکی از روش های رفع تیرگی دور چشم تزریق ژل می باشد که باید دید حذف طبیعی سیاهی پای چشم با تزریق چربی پشت پلک چگونه ممکن می گردد.

علل تیرگی دور  چشم

پوست اطراف چشم خود به طور طبیعی نازک و حساس می باشد و بالا رفتن سن باعث نازک شدن و از لین رفتن چربی زیر پوست می گردد، عواملی چون ژنتیک در کنار نور خورشید و مصرف داروها تیرگی زیر پوست را تشدید می نمایند و به دلیل باز شدن رگ های خونی و خون مردگی در اطراف  پوست دور چشم این ناحیه از صورت دچار تیرگی و حلقه های تیره می شود.

تزریق چربی پشت پلک

تزریق چربی به پشت پلک یکی از روش های غیر تهاجمی و مطلوب برای رفع خطوط تیره پشت پلک و رفع گودی زیر چشم می باشد ، در این روش جهت باز شدن و حجم دادن و شفاف شدن پوست پشت پلک از بدن خود فرد چربی برداشت می شود و به پشت پلک ها تزریق می گردد و با استفاده از این  روش شیارهای ایجاد شده روی  پوست و تیرگی آن از بین می رود و به دلیل برداشته شدن چربی از بدن خود بیمار دیگر نگرانی از این موضوع که بدن چربی را پس خواهد زد وجود ندارد و این چربی به دلیل سازگاری با بدن تاثیر بهتری خواهد داشت.

تزریق ژل یا چربی

یکی از سئوالات متعدد بیماران در مورد برتری کدام یک از روش های تزریق چربی و ژل به بدن می باشد، در مورد تاثیر این دو روش در جوانسازی پوست درصد بالایی از نتایج تزریق به تکنیک های تزریق و دقت بالا و نوع تزریق بستگی دارد اما در تزریق چربی به دلیل ماندگاری بیشتر این روش و البته سازگاری بیشتر آن با بدن و عدم واکنش بدن به دلیل برداشت چربی از بدن خوب بیمار تزریق چربی به تزریق ژل ترجیح داده می شود. از تزریق چربی به عنوان پر کننده طبیعی در درمان کبودی زیر چشم و بالای پلک ها و درمان گودی و فرو رفتگی زیر چشم نیز استفاده می گردد و با این کار حجم طبیعی و از دست رفته پوست اطراف چشم که بر اثر عوامل مختلفی از بین رفته است به آن باز گردانده می شود و از این طریق حالتی جوان تر و زیباتر برای چشم ها ایجاد می شود و با این کار جوانسازی صورت بهتر رخ خواهد داد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X