ترمیم چین و چروک دست با تزریق ژل پشت دست

ترمیم چین و چروک دست با تزریق ژل پشت دست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

ترمیم چین و چروک دست با تزریق ژل پشت دست

همانگونه که با بالا رفتن سن آثار پیری در پوست صورت نمایان می گردد پوست دیگر اعضای بدن نیز مانند دست و پاها نیز چروکیده و پیر می گردند ، با چروک شدن پوست دست ها که بیش تر  از پاها در معرض دید می باشند بعضی از خانم ها تمایل دارند از روش های جراحی و تزریق ژل برای جوان سازی دست ها استفاده نمایند تا آثار  پیری آنها را محو کنند حال باید ببینیم ترمیم چین و چروک دست با تزریق ژل پشت دست چگونه در جوانسازی آن تاثیر دارد. روش های درمانی زیادی برای رفع چروک و لک های پشت دست وجود دارد که هر کدام مزایا و عوارض مختص خود را دارند و در تمام کلینیک های زیبایی به بیماران ارائه می گردند و انتخاب گزینه درمانی در هر بیمار بنا به درخواست وی و جلسات مشاوره با متخصص پوست انجام می گیرد.

علت ایجاد پیری در پوست دست

با بالا رفتن سن پوست پ دست چربی خود را از دست می دهد و به تدریج هیالورونیک طبیعی که در پوست وجود دارد و پوست دست را منقبض و صاف نگه می دارد ، کاهش می یابد و در نتیجه شفاف پوست دست از بین می رود و خشک و خشن می گردد و حجم آن کاهش می یابد و پوست پشت دست چروک و ناصاف می گردد.

تزریق ژل پشت دست

گاهی پوست پشت دست دچار لک و چین و چروک می شود و پوست آن ترک خورده و رگ های آن برجسته می گردد که باعث می گردد دست ظاهر ناخوشایندی پیدا کند ، تزریق ژل به دست باعث پر حجم شدن پوست آن و از بین رفتن چروک سطحی آن می شود و به تدریج پوست پشت دست ظاهری طبیعی و زیبا پیدا خواهد کرد و به دلیل جذب آب توسط پوست نرم و صاف می شود و حالت زبری و خشکی آن از بین می رود، طاهر توخالی و لاغر دست ها با تزریق ژل باعث حجم دهی به عضلات دست می شود و دست توپر و برجسته می گردد.

نوع ژل تزریقی به پشت دست

گر چه ژل های متنوعی برای تزریق به دست جهت جوانسازی آن وجود دارد اما بهترین ژل آبرسان پوست اسید هیالورونیک می باشد که باعث جذب آب توسط پوست می شود و با پوست بدن نیز سازگاری بیشتری دارد، مقدار مورد نیاز ژل در پشت دست ها برای هر بیماری متفاوت می باشد و به آناتومی دست و نظر بیمار و تشخیص پزشک وابستگی خواهد داشت . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X