هزینه و قیمت تزریق ژل قابل جذب به کنار لب

هزینه و قیمت تزریق ژل قابل جذب به کنار لب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت تزریق ژل قابل جذب به کنار لب

چین و چروک هایی  که  با بالا رفتن سن در بدن ایجاد می گردند مخصوصا در ناحیه صورت باعث پیر و بی نشاط جلوه دادن پوست صورت می شوند ، اغلب اولین چروک های پوست صورت در خط اخم و خط لبخند کنار لب به دلیل فعال بودن  و تحرک زیاد ماهیچه های عضلات این نواحی صورت ظاهر می گردند و امروزه تزریق ژل به این نواحی یکی از راه های درمان این مشکلات می باشد که باید دید هزینه و قیمت  تزریق ژل قابل جذب به کنار لب چه میزان می باشد.

تزریق ژل قابل جذب

ژل های تزریقی به صورت انواع مختلفی دارند که شامل سه گروه ژل های قابل جذب، دیر جذب و غیر قابل جذب می باشند، ژل های قابل جذب بهترین نوع ژل های تزریقی به نواحی مختلف صورت از جمله کنار لب می باشند که این نوع ژل ها از جنس مولکول های خود بدن هستند و به راحتی توسط بدن جذب می شوند. به همین دلیل بدن به آنها واکنش حساسیت نشان نخواهد داد، ژل های قابل جذب موادی مانند کلاژن و اسید هیالورونیک دارند که در خود بدن نیز برای حفظ حالت  کششی پوست تولید می شوند و بنابراین این نوع زل ها بهترین مواد تشکیل دهنده برای تزریق را دارند.

تزریق لب

تزریق ژل به کنار لب باعث پر شدن شیارهای خط لبخند نی گردد و به علت حجیم شدن پوست بعد از تزریق چروک آن محو می گردد و حالت افتادگی پوست که بر اثر گذشت زمان ایجاد می گردد نیز رفع خواهد شد و پوست برجسته سازی و جوان و زیبا می گردد و از این طریق فرم لب ها نیز زیباتر به نظر خواهند آمد.

هزینه ژل های قابل جذب کنار لب

هزینه تزریق ژل به کنار لب به نوع ژل تزریقی و کیفیت و معتبر بودن شرکت سازنده آن بستگی دارد و هم چنین تعداد سرنگ هایی که در تزریق ژل مورد استفاده قرار می گیرد، در تزریق ژل دستمزد متخصصین چندان بالا نمی باشد و هزینه کلی تزریق ژل به جلسات تزریق و کیفیت ژل بستگی خواهد داشت، در تزریق ژل به صورت هرگز نباید از ژل های ارزان و بی کیفیت به دلیل پایین بودن قیمت آنها استفاده نمود زیرا استفاده از این ژل ها به دلیل کیفیت پایین مواد آنها عوارض بسیاری را برای مصرف کننده ایجاد خواهد کرد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X