عوارض تزریق چربی مصنوعی به لب ها

عوارض تزریق چربی مصنوعی به لب ها

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض تزریق چربی مصنوعی به لب ها

یکی دیگر از روش های بزرگ و برجسته نمودن لب و تغییر فرم و حالت آن تزریق چربی مصنوعی به لب می باشد که این تزریق با استفاده از مارک های مختلف چربی مصنوعی صورت می گیرد اما عوارض تزریق چربی مصنوعی به لب ها چیست.

تزریق چربی مصنوعی

افرادی که از نازکی و فرم لب خود راضی نیستند دوست دارند با استفاده از روشی مناسب لب های خود برجسته و زیبا نمایند یکی از روش های برجسته سازی اب و فرم دهی به آن تزریق چربی مصنوعی به لب می باشد که بر خلاف استفاده از چربی طبیعی بدن خود بیمار این نوع چربی کاملا به بدن فرد بیگانه خواهد بود و مواد تشکیل دهنده آن کاملا مصنوعی و صنعتی می باشد.

عوارض تزریق چربی غیر طبیعی به لب

تزریق چربی مصنوعی، باعث غیر طبیعی شدن فرم لب ها می گردد و لب بسیار مصنوعی و غیر طبیعی به نظر خواهد آمد ، به دلیل مواد تشکیل دهنده چربی مصنوعی که با بدن ، ناسازگاری دارد ممکن است سیستم ایمنی بدن در مورد تزریق این گونه چربی ها به لب واکنش حساسیت از خود نشان دهد و بدن کاملا چربی را پس بزند و چرب در زیر پوست لب گلوله گلوله گردد. در این صورت فرم لب ها بسیار ناخوشایند خواهد شد و حتی ممکن است در جای تزریق در لب عفونت ایجاد گردد، برخلاف استفاده از چربی طبیعی بدن خود بیمار برای تزریق در لب در تزریق چربی مصنوعی در لمس لب چربی زیر پوست لب حس خواهد شد و این موضوع ممکن است باعث نارضایتی بیمار گردد. امروزه تزریق چربی مصنوعی به دلیل عوارض زیاد آن کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و فقط ممکن است در افرادی این تزریق صورت گیرد که هیچ نوع چربی اضافه طبیعی  در بدن خود جهت برداشت و پیوند به سایر قسمت های بدن نداشته باشند، تزریق چربی مصنوعی روشی موقت جهت برجسته سازی لب می باشد که خطرات  و عوارض آن به نسبت بیشتر از مزایای آن برای بیمار خواهد بود. اما در مقابل یک از بهترین روش های بلند مدت و کم خطر برجسته سازی و فرم دهی به لب و سایر نقاط صورت و بدن تزریق چربی طبیعی می باشد، نتایج نامطلوب و عوارض تزریق چربی مصنوعی موجب گردیده تا از این روش زیباسازی کمتر برای برجسته نمودن اعضای صورت و بدن استفاده شود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X