عوارض ، هزینه و کاربرد هایفو تراپی لب

عوارض ، هزینه و کاربرد هایفو تراپی لب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض ، هزینه و کاربرد هایفو تراپی لب

امروزه تکنیک های زیادی در مورد زیباسازی و حجیم نمودن لب ها وجود دارد و توجه به زیبایی لب ها در خانم ها از اهمیت زیادی برخوردار شده است ، یکی از روش های زیبا سازی و رفع چروک دور لب ها هایفوتراپی می باشد که در اینجا خواهیم دید عوارض ، هزینه و کاربرد هایفو تراپی لب ها چیست.

هایفوتراپی لب ها

هنگامی که دور لب ها دچار چروک نازک می گردد و خطوط خنده در اطراف آنها عمیق می شود و گوشه لب دچار افتادگی می گردد در این زمان به کاربرد روشی جهت بهبود و  ترمیم خطوط دور لب ها نیاز می باشد ، هایفوتراپی به عنوان روشی بدون جراحی و کم خطر با استفاده از امواج اولتراسوند و تحریک کلاژن سازی در پوست اطراف لب ها موجب می گردد تا پوست لب کشیده و لیفت گردد و جوان و تازه شود، در این روش علاوه بر لیفت پوست به دلیل بالا کشیدن پوست پشت لب ، لب برجسته می گردد و فرم و شکل زیبایی پیدا خواهد کرد.

عوارض هایفوتراپی لب

به دلیل نازکی و حساس بودن پوست اطراف لب در استفاده از روش هایفوتراپی جهت لیفت پوست اطراف لب باید دقت گردد که درجه و میزان انرژی دستگاه بر حسب ضخامت پوست به درستی انجام گیرد، زیرا ممکن است  در درجه حرارت بالا پوست اطراف لب دچار سوختگی و التهاب بیش از حد گردد، تنظیم درجه مناسب توسط متخصص پوست در لب عوارض بسیار ناچیزی مانند قرمزی و التهاب ایجاد خواهد کرد که این عوارض بعد از مدت کوتاهی رفع می گردد، ولی در هر حال پس از هایفو تراپی بیماران به بستری شدن نیاز نخواهند داشت.

هزینه هایفو لب

هزینه هایفو لب به وضعیت پوست اطراف لب بستگی دارد ، جلسات درمانی ، دستمزد متخصص، تعرفه کلینیک ها و محل جغرافیایی کلینیک ها در هزینه هایفوتراپی تاثیر دارند و هزینه هایفو  لب در هر بیماری متفاوت می باشد. هایفوتراپی لب موجب می گردد تا انرژی حاصل از امواج این دستگاه باعث شود کلاژن سازی تازه در پوست  آغاز گردد و پس از جلسات هایفوتراپی پوست تا مدت زیادی به لیفت شدن به طور طبیعی ادامه دهد و پس از مدتی به دلیل شروع روند پیری در پوست این کلاژن سازی متوقف می شود و پوست دوباره به روش جوان سازی نیازمند گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X