رفع لاغری صورت با روش تزریق ژل برای صورت

رفع لاغری صورت با روش تزریق ژل برای صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

رفع لاغری صورت با روش تزریق ژل برای صورت

گاهی ممکن است بر اثر بالا رفتن سن یا بیماری و لاغری و رژیم پوست صورت چربی خود را از دست بدهد و استخوانی به نظر آید در این موارد کاهش حجم عضلات گونه و سایر نقاط صورت کاهش پیدا می کنند و زیبایی چهره افراد از بین خواهد رفت و ماهیچه های صورت فاصله مناسبی با پوست نخواهند داشت و خطوط اخم و خنده نیز بیشتر نمودار می شود ، در این موارد برای افزایش حجم عضلات صورت و برجسته نمودن گونه و سایر نقاط صورت می توان از تزریق ژل استفاده نمود حال باید دید رفع لاغری صورت  با روش تزریق ژل برای صورت چگونه انجام می گیرد.

تزریق ژل برای صورت

تزریق ژل برای صورت جهت رفع لاغری آن و جوانسازی صورت دارای اثر آنی برای صورت می باشد و بلافاصله بعد از  تزریق عضلات صورت مانند گونه و پیشانی و چانه برجسته می شوند و با تزریق ژل شیارهای چروک نیز پر خواهند شد و از این طریق محو می گردند. در بسیاری از موارد از تزریق ژل بعد از انجام جراحی ها به عنوان مکمل جراحی برای ایجاد چاقی در اعضای صورت استفاده می شود، تزریق ژل برای بهبود ظاهر صورت در ناحیه بالای لب و گونه تا حد زیادی بر برجسته سازی این نواحی تاثیر دارد و فرم صورت را زیبا می نماید. ژل تزریقی به صورت از انواع مختلفی برخوردار می باشند و محصولاتی هستند که شامل کلاژن و هیالورونیک اسید و کلسیم هیدروکسیل می باشند و این مواد پر کننده با کاهش چروک پوست و محو کردن فرو رفتگی های آن باعث بهبود ظاهر و برجسته شدن پوست می شوند و حجم از دست رفته ی پوست را بازیابی می نمایند.

عوارض درمان لاغری صورت با تزریق ژل

تزریق هر نوع ژلی با هر هدفی که در صورت انجام گیرد ممکن است در پوست صورت واکنش آلرژیک و کبودی ، تورم ، بی حسی، رنگ پریدگی و حساس نمودن پوست ایجاد نماید . تزریق ژل برای صورت جهت جوانسازی و رفع لاغری آن امروزه هم توسط مردان و هم زنان به جای استفاده از روش های جراحی مورد استفاده قرار می گیرد و افرادی که به دلایل خاص در انجام جراحی صورت محدودیت دارند و یا از انجام جراحی هراس می توانند تزریق ژل را جایگزین جراحی صورت خود کنند. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X