رفع خط خنده و برجستگی لب با تزریق طبیعی ژل به لب

رفع خط خنده و برجستگی لب با تزریق طبیعی ژل به لب

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

رفع خط خنده و برجستگی لب با تزریق طبیعی ژل به لب

تزریق ژل از جمله روش های  زیباسازی  صورت به روش غیر جراحی می باشد که در آن متخصصین به کمک تزریق ژل که نوعی فیلر پرکننده می باشد خطوط خنده و اخم را کاهش می دهند و با تزریق نوع متفاوتی از ژل لب ها و گونه را نیز برجسته می نمایند در اینجا خواهیم دید رفع خط خنده و برجستگی لب با تزریق طبیعی ژل به لب چگونه انجام می گیرد.

تزریق طبیعی ژل به لب

یکی از شایع ترین قسمت های صورت که با تزریق ژل برجسته می گردد لب می باشد و تزریق در قسمت مرز بین لب و قسمت قرمز آن انجام می شود ، گوشه لب و کنار لب ها به دلیل حرکات زیاد عضلات آن خط اخم در آن ظاهر می گردد و با تزریق لب در گوشه لب ها این خطوط نیز تحت پر کردن قرار می گیرند. با تزریق لب به گوشه آن حالت افتادگی که به مرور زمان ایجاد شده به حالت اولیه و بهتری بر می گردد ، با تزریق ژل به لب جهت برجسته نمودن آن لب حالت سفتی پیدا خواهد نمود و بسته به میزان تزریق فرم آن نیز تغییر خواهد کرد بهترین حالت تزریق ژل به لب ه حالتی می باشد که در آن شکل طبیعی و حالت آن حفظ گردد زیرا تزریق یش از اندازه ژل بنا به درخواست بیماران موجب ایجاد حالت قلوه ایی در لب ه می شود و فرم لب ها با صورت هم خوانی نخواهند داشت، در تزریق ژل به لب شکل جدید لب باید با فرم و ظاهر فرد هماهنگی داشته باشد.

انواع ژل برای تزریق لب

افزایش تقاضا برای تزریق ژل جهت زیباسازی و برجسته نمودن بدن موجب گردیده تا انواع مختلفی از این نوع ژل ها وارد بازار گردد ، در کل مواد تشکیل دهنده این ژل ها باید به گونه ای باشند که با بافت های بدن سازگاری داشته باشند. در تزریق ژل به لب متخصصین تلاش می کنند تا با تزریق مناسب ژل لب های نازک را تغییر دهند و آنها را برجسته و زیبا نمایند که در این کار از انواع ژل ها که مواد مختلفی دارند استفاده می کنند که استاندارد بودن و معتبر بودن این ژل ها ماندگاری آنها را در لب بیشتر خواهد کرد. تزریق طبیعی ژل به لب و تزریق مناسب آن به خط لبخند نقش زیادی در کاهش خطوط خنده و برجسته ساختن لب دارد و به کمک تزریق ژل افراد از ظاهر خود رضایت بیشتری خواهند داشت و حس اعتماد به نفس بالا تری را تجربه خواهند نمود اما این تزریق باید به اندازه مناسب و به میزان صحیح انجام گیرد تا فرم لب و فرم صورت را از حالت  طبیعی خارج نکند . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X