حجم دهی به صورت با تزریق ژل زیر پوست

حجم دهی به صورت با تزریق ژل زیر پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

حجم دهی به صورت با تزریق ژل زیر پوست

عوامل زیادی از جمله بالا رفتن سن و ترکیب عوامل مختلفی چون ژنتیک، بیماری ها و مصرف دارو ها و نور خورشید باعث می گردند چربی زیر پوست کاهش پیدا کند و در نتیجه پوست دچار چین و چروک و افتادگی گردد، امروزه روش های بسیاری برای حجم دهی به پوست صورت در نقاط مختلف آن وجود دارد که باعث می گردند حجم از دست رفته پوست دوباره برگردانده شود و پوست جوان و شاداب گردد، یکی از روش های حجم دهی به پوست تزریق ژل می باشد که باید دید حجم دهی به صورت با تزریق ژل زیر پوست چگونه صورت می گیرد.

تزریق ژل زیر پوست

پر کردن شیارهای ایجاد شده بر اثر چین و چروک با تزریق ژل له زیر پوست باعث حجم دهی به پوست صورت و رفع چروک صورت و گودی پوست می شود، از تزریق ژل برای حجم دهی به گونه ها ، چانه، لب، و از بین بردن خط اخم و لبخند استفاده می شود و از این روش می توان برای حجیم نمودن سینه ها نیز در خانم ها بهره گرفت. ژل های برای تزریق ژل زیر پوست مورد استفاده قرار می گیرند که ترکیبات پر کننده و حجم دهنده دارند از انواع مختلفی برخوردار می باشند و همواره باید برای تزریق ژل زیر پوست ، ژلی انتخاب گردد که تطابق کامل با بافت های بدن را داشته باشد و به طور کامل صورت را یکنواخت حجم دهد.

اثر ژل های تزریقی به زیر پوست

ژل های تزریقی به پوست که ترکیب هایی  پر کننده دارند و از آنها برای برجسته نمودن نقاط مختلف صورت و بدن استفاده می گردد ماندگاری متفاوتی دارند این ژل ها که به صورت موقت و دائم تولید می شوند بین ۶ ماه تا ۶ سال در پوست ماندگار می باشند و بعد از گذشت تاریخ آنها کچک می شوند و در بدن تحلیل خواهند رفت و بدن به تزریق مجدد نیاز خواهد داشت، کیفیت هر ژل و مواد تشکیل دهنده آن ماندگاری آن رادر بدن مشخص می کند. تزریق ژل زیر پوست روشی غیر تهاجمی برای پرکردن شیارهای چروک پوست و حجم دهی به فرم صورت می باشد که کاربردهای زیادی در عمل های زیبایی دارد اما اگر بنا به دلیلی مانند ایجاد حساسیت و داشتن مشکل خاصی متخصص پوست تشخیص دهد که بیماران نمی توانند از این روش جهت جوانسازی پوست خود استفاده کنند باید روش دیگری جایگزین این روش گردد زیرا عوارض ناشی از تزریق ژل در افرادی که در استفاده از این روش جوانسازی محدودیت دارند بسیار بالا می باشد و ممکن است عوارض آن برای همیشه بر روی پوست صورت ماندگار شود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X