جوانی و زیبایی صورت با تزریق ژل جهت رفع خط خنده

جوانی و زیبایی صورت با تزریق ژل جهت رفع خط خنده

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جوانی و زیبایی صورت با تزریق ژل جهت رفع خط خنده

اولین نشانه های بالا رفتن سن و ظاهر شدن چروک در پوست صورت بیشتر در خط اخم بین ابروها و هلال دور دهان و لب پدیدار می گردد ، ظاهر شدن  خط اخم و خط خنده مشکل مشترک بیشتر مردان و زنان می باشد و روند پیری پوست و حرکات عضلات صورت این خطوط را عمیق تر می نماید و برای از بین بردن این خطوط و کم رنگ نمودن آنها روش های زیادی مانند تزریق ژل وجود دارد که در اینجا خواهیم دید جوانی و زیبایی صورت با تزریق ژل جهت رفع خط خنده  چگونه ایجاد می شود.

علل ایجاد خط خنده

پوست اطراف دهن بسیار نازک و شکننده می باشد و به دلیل حرکات زیاد عضلات این ناحیه از صورت زودتر از سایر نقاط پوست صورت دچار چروک می گردد و روند پیری و بالا رفتن سن چروک را عمیق تر خواهد کرد همواره با گذشت زمان پوست خشک تر و نازک تر می گردو و قابلیت ارتجاعی خود را بیش تر از دست می دهد و بعد از ایجاد چین و چروک هیچ وقت به حالت اولیه خود باز نمی گردد.

رفع خط خنده

حرکات عضلات صورت در هنگام خندیدن باعث ایجاد خط خنده اطراف لب می گردد و عواملی مانند ژنتیک و نور خورشید و بالا رفتن سن این خطوط را عمیق تر می نمایند و لازم می باشد که با استفاده از روش های مناسب این خطوط رفع و کم عمق گردند زیرا در زیبایی صورت تاثیر دارند و سن افراد را از آنچه هست بیش تر نشان خواهد داد.

تزریق ژل برای رفع خطوط خنده

تزریق ژل یکی از روش های درمان خطوط لبخند می باشد که به طور موقت باعث پر شدن و فرو رفتگی های ایجاد شده دور لب به خاطر چین و چروک لب می باشد ، ژل های تزریق شده به خطوط لبخند اگر از مواد طبیعی ساخته شده باشند در پوست ایجاد حساسیت نمی کنند. تزریق ژل برای رفع خطوط خنده روشی غیر تهاجمی می باشد و با استفاده از بی حسی موضعی انجام می گیرد و اگر بیمار سابقه حساسیت نداشته باشد عوارض بسیاری کمی را برای بیمار در پی خواهد داشت عوارضی مانند کبودی و تورم که بعد از مدت کوتاهی رفع خواهند شد. بهترین و رایج ترین ژل تزریق شده برای رفع خط خنده از مشتقات اسید هیالورونیک می باشد که به دلیل سازگاری با بدن باعث پر شدن خطوط خنده می شود و این ژل دوام و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر ژل ها دارد و به عنوان حفاظت کننده پوست عمل خواهد کرد و پوست با جذب این ژن سفتی خود را به دست خواهد آورد و در برابر چین و چروک مقاوم می گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X