رفع قطعی چروک پیشانی با مزوتراپی پوست صورت

رفع قطعی چروک پیشانی با مزوتراپی پوست صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

رفع قطعی چروک پیشانی با مزوتراپی پوست صورت

در اثر عوامل مختلفی ، مخصوصا در گذر زمان و بالا رفتن سن ، چین و شکن های متعدد ظاهر می شوند ، این خطوط مزاحم و پیرکننده ، در سنین جوانی نیز پدیدار شده و چهره ی فرد مسن تر نشان می دهند ، در این بین ، معمولا چروک ناحیه ی پیشانی مشهودتر هستند ،  اگر به دنبال از بین رفتن موثر این چروک هستید با ما در این مقاله همراه باشید تا با مزوتراپی پوست صورت به عنوان روشی موثر ، رفع قطعی چروک پیشانی را مورد بررسی قرار دهیم .

مزوتراپی پوست صورت

در رابطه با مزوتراپی پوست صورت جهت درمان چروک پیشانی می توان عنوان نمود که در این روش جوانسازی به صورت ریشه ای و اصولی ، به بازسازی و ترمیم لایه های زیرین چین و چروک اقدام می شود تا با روشی ایمن و کارآمد ، به تقویت لایه های ضعیف شده و آسیب دیده پرداخت و در نهایت ظاهر پوست و چروک آن بهبود یابد . مزوتراپی ؛ ترکیبی از گروهی از مواد بیولوژیک ، دوز کمی از برخی داروها ، ویتامین ها ، مواد ترمیم کننده و تقویت کننده پوست و مو می باشد که به مانند گلوله ای که به هدف بخورد ، کلیه مواد مورد نیاز جهت ترمیم و تقویت پوست را به طور کامل تامین کرده و در نتیجه با رساندن هر آنچه که پوست نیاز دارد ، پوست قوام لازمه را بازخواهد یافت و چین و چروک ها نیز از بین خواهند رفت .

عملکرد مزوتراپی

ماده ی مزوتراپی توسط دستگاهی به نام مزوگان با تزریقات متعدد به زیر پوست و در لایه ی درم که محل تولید و تکثیر کلاژن ، الاستین و فیبروبلاست ها می باشد ، علاوه بر رساندن کامل مواد مغذی و ترمیم کننده ی پوست ، در اثر تزریقات متعدد و ایجاد سوراخ های زیاد در عمق پوست ، موجب تحریک واحدهای سازنده ی پوست یعنی کلاژن ، الاستین و فیبروبلاست ها خواهد شد و بدین ترتیب در اثر تحریک مکانیکی یا تحریک فیزیکی پوست ، تاثیر مزوتراپی افزایش خواهد یافت . در واقع در روش مزوتراپی با تزریق مواد فعال و فاکتورهای رشد ، پوست تحریک شیمیایی می شود و در اثر تزریقات متعدد ، تحریک فیزیکی می گردد . لایه برداری شیمیایی و تزریق بوتاکس به عنوان  درمان های تکمیلی در کنار روش مزوتراپی جهت رفع چین و چروک صورت و پیشانی ، نتایج کامل تری از درمان را ایجاد خواهند کرد .

تزریق مزوتراپی

تزریق مزوتراپی بدون ایجاد بیهوشی و بیحسی موضعی ، انجام می شود اما چنانچه فرد پوست بسیار حساسی داشته باشد ، به منظور جلوگیری از ایجاد درد ، از بیحسی موضعی استفاده می شود .

تعداد جلسات مورد نیاز

در روش مزوتراپی ، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز با توجه به شدت عارضه ی پوستی تعیین می شود که معمولا 10 الی 12 جلسه درمان با فاصله ی یک هفته ، نتایج مثبت و ماندگاری را ایجاد خواهد کرد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X