مزوتراپی پوست دست برای جوانسازی دست ها

مزوتراپی پوست دست برای جوانسازی دست ها

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزوتراپی پوست دست برای جوانسازی دست ها

شادابی و طراوت پوست در جوانب و زیبایی بسیار تاثیرگذار می باشد و افراد در سنین مختلف خواهان پوستی زیبا و شفاف هستند ، از این رو در این مقاله مزوتراپی پوست دست به عنوان روشی موثر برای جوانسازی پوست دست ها مورد بررسی قرار گرفته شده است .

مزوتراپی پوست دست

در رابطه با مزوتراپی پوست دست می توان عنوان نمود که این روش ، درمانی اصولی و ریشه ای جهت از بین بردن مشکلات پوست دست به شمار می رود . مزوتراپی که ترکیبی از داروها ، انواع ویتامین، مواد مغذی و تقویت کننده می باشد به منظور رفع مشکلات پوست و مو در افراد مختلف با توجه به نوع عارضه و شدت آن توسط پزشک متخصص پوست و مو با تعیین ترکیب و میزان مورد نیاز به کمک سوزن های بسیار ریز ، با تزریقات متعدد در ناحیه ی مورد نظر تزریق می گردد و با توجه به شدت عارضه ی مورد درمان به طور میانگین به 10 الی 12 جلسه ی درمان با فاصله ی 5 الی 7 روز نیاز خواهد داشت. اولین تاثیرات حاصل از تزریق این ماده ی مغذی که با افزایش جریان خونرسانی در زیر پوست موجب بهبود عملکرد فولیکول های مو و ساخت کلاژن جدید در زیر پوست می گردد پس از اتمام جلسات درمان ، 4 ماه بعد شروع خواهد شد که نرم و روشن شدن پوست اولین نشانه های شروع درمان می باشد و نتایج ماندگار و طولانی مدتی دارد.

عملکرد مزوتراپی در جوانسازی پوست دست

در واقع ترکیبات مزوتراپی به طور قابل توجه ای موجب افزایش فعالیت های فیبروبلاست ، سلول های مسئول تولید کلاژن ، الاستین و هیالورونان می شود که با تزریق غلظت کامل اط این مواد پویای ضروری برای بازتولید پوست سالم و جوان ، چین و چروک ، و بیرون زدگی رگ های دست به طور موثری از بین خواهد رفت .

تزریق مزوتراپی به دست

جهت تزریق مزوتراپی  به پوست دست ، از تزریقات متعدد به کمک سوزن های بسیار ریزی که زخم ایجاد نمی کنند ، استفاده می گردد ، معمولا جهت تزریق مزوتراپی از بیحسی موضعی استفاده نمی شود اما چنانچه فرد پوست بسیار حساسی داشته باشد و نتواند درد حاصل از تزریقات متعدد مزوتراپی را تحمل نماید ، از بیحسی کننده ی موضعی قبل از شروع تزریق  استفاده خواهد شد  . دست های شاداب و جوان نشانی از طراوت و زیبایی پوست هستند که به کمک روش کارآمد مزوتراپی می توان به طور اساسی و ریشه ای مشکلات پوستی این ناحیه از بدن را درمان و برطرف ساخت . در کنار مزوتراپی دست ها جهت درمان چین و چروک ها و جوانسازی دست ها می توان از تزریق بوتاکس و لایه برداری مکانیکی ظریف ( میکرودرم ابرژین ) استفاده کرد . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X