بهترین روش برای تزریق چربی طبیعی به صورت و لب همراه با عکس

بهترین روش برای تزریق چربی طبیعی به صورت و لب همراه با عکس

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین روش برای تزریق چربی طبیعی به صورت و لب همراه با عکس

فرم لب ها در زیبایی صورت نقش زیادی دارند و امروزه داشتن لب های برجسته و بزرگ از نشانه های زیبایی لب ها می باشد ، افرادی زیادی که از نازکی لب ها خود  و فرم و اندازه آنها ناراضی هستند از روش های زیادی مانند تزریق ژل ، چربی ، بوتاکس برای افزایش حجم آنها استفاده می کنند اما حال باید دید بهترین روش برای تزریق چربی طبیعی به صورت و لب همراه با عکس چگونه انجام می گیرد . تغییر در لب ها با هر روشی که انجام گیرد باید به گونه های صورت گیرد  که فرم لب با فرم فک و دندان ها و حتی مدل خنده همخوانی داشته باشد و اگر این همخوانی ایجاد نشود و برجسته کردن لب بیش از اندازه صورت گیرد هیچ جذابیتی در لب و صورت رخ نخواهد داد.

تزریق چربی طبیعی

یکی از روش های برجسته سازی و تغییر فرم لب تزریق چربی طبیعی می باشد که این چربی از بدن خود بیمار برداشته می شود و به میزان لازم به لب تزریق می گردد ، این چربی طبیعی به دلیل سازگاری با بدن و داشتن سلول های بنیادی باعث فرم دهی لب می شود و در پوست حساسیت و واکنش ایجاد نمی کند.

بهترین روش تزریق چربی طبیعی به لب

افرادی که لب نازک و کم حجمی دارند و یا فرم لب بالایی و پایینی آنها با هم هماهنگ نیست بهترین کاندید برای تزریق چربی طبیعی به لب می باشند اما این تزریق باید به گونه ای انجام گیرد که فرم نهایی لب با تمام صورت همخوانی داشته باشد و تزریق بیش از حد چربی و ایجاد لب قلوه ایی هیچ نوع زیبایی به صورت خواهد بخشید .

تزریق چربی به لب و صورت همراه با عکس

افرادی که برای رفع نازکی لب خود و رفع مشکلات پوستی صورتشان قصد تزریق چربی در نقاط مختلف صورت خود  را دارند قبل از تزریق توسط متخصص از وضعیت صورت و لب آنها عکس تهیه می گردد و بعد از تزریق این عکس برداری صورت می گیرد تا هم پزشک و هم بیمار با مقایسه عکس ها میزان تغییرات ایجاد شده را مشاهده نمایند که معمولا این تغییرات به نوع تزریق و میزان چربی تزریق شده بستگی خواهد داشت . تزریق چربی طبیعی به پوست بهترین روش در مانی برای رفع مشکلات پوستی و حجم دهی به قسمت های مختلف صورت می باشد و تزریق چربی نسبت به سایر روش ها ماندگاری بیشتری خواهد داشت و عوارض آن نسبت به سایر روش ها نیز کمتر می باشد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X