به تبلیغات تزریق چربی ارزان و اقساطی اطمینان نکنید؟

به تبلیغات تزریق چربی ارزان و اقساطی اطمینان نکنید؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

به تبلیغات تزریق چربی ارزان و اقساطی اطمینان نکنید؟

یکی دیگر از روش های زیباسازی پوست صورت و بدن تزریق چربی به پوست می باشد که در این روش چربی از بدن خود بیمار که معمولا به دلیل افزایش چربی در ناحیه شکم از این ناحیه  گرفته می شود و به نقاط مختلف صورت جهت برجسته سازی تزریق می گردد اما گاهی این چربی به دلیل نداشتن چربی اضافه در بدن از چربی دیگری استفاده می گردد اما باید دید چرا نباید به تبلیغات تزریق چربی ارزان و اقساطی اطمینان کرد.

تزریق چربی ارزان

به طور کل هزینه تزریق چربی تحت عوامل مختلفی مانند علت تزریق و وسعت منطقه تحت تزریق و تعداد تزریقات و میزان چربی تزریق شده تعیین می گردد که هزینه کلی آن بیشتر از هزینه تزریق ژل در پوست خواهد ، استفاده از تزریق چربی در پوست صورت به دلیل حساسیت پوست این نقطه از بدن باید با چربی با کیفیت و مرغوب انجام گیرد زیرا تزریق چربی ارزان و نامرغوب نه تنها نتیجه مطلوبی در پوست نخواهد داشت بلکه عوارض بسیاری مانند حساسیت شدید و واکنش بدن را در پی خواهد داشت .

تبلیغات تزریق ارزان و اقساطی چربی

بسیاری از موسسات زیبایی و کلینیک ها تبلیغات گسترده ای در مورد تزریق ارزان و اقساطی  چربی به پوست دارند که اکثر این تبلیغات فقط برای جلب بیماران به کار می روند و با توجه به هزینه های بالای تزریق چربی به دلیل استفاده از بی حسی موضعی و گاها بی هوشی عمومی و دستمزد متخصصین هزینه تزریق چربی بسیار بالا می باشد و اگر چربی مرغوب و با کیفیت تزریق گردد باید بیمار انتظار قیمت روبه بالای هزینه این گونه تزریقات را داشته باشد ، اما اگر هزینه تزریق چربی به پوست پایین و ارزان باشد حتما در تزریق چربی از چربی نامطلوبی استفاده شده است که بیمار را دچار مشکل خواهد کرد. تزریق چربی و هر نوع عمل زیبایی بر روی پوست تحت پوشش بیمه ای قرار نمی گیرد بنابراین هزینه زیباسازی پوست در این حوزه به نسبت نوع زیباسازی تقریبا هزینه بالایی خواهد داشت ، گاهی اوقات اگر تزریق چربی به پوست به خاطر درمان زخم انجام گیرد ممکن است برخی هزینه ها تحت پوشش بیمه قرار گیرد که البته باید این تزریق در شرایط خاصی صورت گرفته شده باشد.

عوارض ناشی از تزریق چربی ارزان

تزریق چربی به پوست به دلیل عوارض ناشی از آن و همچنین تعیین میزان دقیق چربی مورد نیاز برای تزریق حتما باید توسط متخصص پوست انجام گیرد و این متخصصین هرگز برای کاهش هزینه از تزریق چربی ارزان و بی کیفیت برای بیماران استفاده نخواهند کرد و در جلسات مشاوره قبل از انجام تزریق در مورد هزینه های تزریق به بیماران توضیح خواهند داد . تزریق چربی ارزان به پوست به دلیل عوارض شدید آن  هرگز نباید به درخواست خود بیمار و یا توسط موسسات زیبایی و مراکز درمانی انجام گیرد  و بیماران نباید به دلیل پایین آوردن هزینه ها در دام تبلیغات موسسات زیبایی در مورد تزریق چربی ارزان و اقساطی گرفتار شوند . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X