انواع ژل تزریقی جدید برای دور چشم و زیر پلک

انواع ژل تزریقی جدید برای دور چشم و زیر پلک

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

انواع ژل تزریقی جدید برای دور چشم و زیر پلک

یکی از نشانه های پیری ایجاد چروک دور چشم و ایجاد گودی و افتادگی پوست زیر پلک می باشد که بعد از دوران جوانی این امر شروع خواهد شد و در دوران میانسالی عمق این چروک و افتادگی و شل شدگی زیر پلک شدت بیشتری پیدا می کند، تزریق ژل به عنوان یکی از را های رفع خطوط دور چشم یکی از شناخته ترین روش های محو این مشکلات می باشد که باید دید انواع ژل تزریقی جدید برای دور چشم و زیر پلک از چه خصوصیاتی برخوردار می باشند.

علل ایجاد چروک دور چشم و افتادگی زیر پلک ها

حتی در دوران جوانی نیز به دلیل انقباض عضلات دور چشم و حرکات زیاد چشم ممکن است خطوط چروک نازکی دور چشم ایجاد گردد که این چروک با گذشت زمان و ترکیب عوامل دیگری مانند نور خورشید، ژنتیک، بیماری ها و مصرف دخانیات تشدید می گردند و از عمق بیشتری برخوردار می گردند و باعث تغییر حالات چشم شده و زیبایی صورت را تحت تاثیر قرار می دهند.

ژل تزریقی

ژل تزریقی در ناحیه اطراف چشم و زیر پلک ها به منظور رفع خطوط ایجاد شده دور چشم و افتادگی زیر پلک ها تزریق می گردد و انواع مختلفی دارد، از روش تزریق ژل اغلب برای رفع خط اخم و خط لبخند و چروک و گودی و سیاهی زیر پلک ها استفاده می گردد و از این طریق می توان کمبود های ایجاد شده در پوست را جبران نمود ، ماندگاری ژل های تزریقی به میزان و نوع ژل و پوست افراد بستگی دارد و ماندگاری آن در هر فردی متفاوت می باشد.

انواع ژل های تزریقی به دور چشم و زیر پلک

تزریق ژل چروک صورت به دلیل نازک بودن و حساس بودن پوست ابن ناحیه حتما باید توسط متخصص پوست مجرب انجام گیرد زیرا تعیین نوع ژل تزریقی و میزان و نحوه تزریق در کسب نتیجه مطلوب تاثیر زیادی خواهد داشت. استفاده از ژل های بی کیفیت و تزریق غیر اصولی به دلیل حساس بودن چشم ها ممکن است موجب واکنش آلرژی در چشم ها گردد  یا با تزریق نامناسب پوست دچار ناهمواری و پف دائمی شود، امروزه بیشتر ژل های جدید و مصرفی در ناحیه دور چشم و زیر پلک ها از مشتقات اسید هیالورونیک می باشند که سازگاری بیشتری با بدن دارد و باعث ایجاد حساسیت در پوست نمی گردد و به طور طبیعی در بدن نیز تولید می گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X