صورتی جذاب تر با روش تزریق چربی چانه

صورتی جذاب تر با روش تزریق چربی چانه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

صورتی جذاب تر با روش تزریق چربی چانه

افراد زیادی به داشتن فک و چانه زاویه دار علاقه دارند و با استفاده از روش های زیادی فرم چانه خود را تغییر می دهند تا ظاهری متفاوت پیدا کنند یکی از روش های تغییر چانه تزریق چربی جهت تغییر شکل آن است که بای دید داشتن صورتی جذاب تر با روش تزریق چربی چانه چگونه بدست می آید. زاویه دار کردن صورت و تغییر چهره بدون جراحی با تزریق بوتاکس، ژل و چربی انجام می گیرد ، این کار باعث افزایش حجم نواحی چانه و فک می شود .

تزریق چربی به چانه

تزریق چربی به چانه به سرعت اثر خود را نشان می دهد و حجم و زاویه چانه دچار تغییر می گردد، در این روش چربی از نقاط مختلف بدن خود بیمار به اندازه ای که باید تزریق گردد برداشته می شود و نوعی پیوند چربی انجام می گیرد ، تزریق چربی به چانه باید به گونه ای انجام گیرد که حجم جدید و زاویه دار کردن چانه با دیگر اعضای صورت همخوانی و هماهنگی داشته باشد و تزریق چربی بیش از حد باعث می گردد فرم چانه تغییرات زیادی داشته باشد.

نتایج تزریق چربی چانه

  • نتایج فوری و آنی
  • غیر جراحی بودن
  • عدم نیاز به دوره نقاهت
  • بهبود فرم صورت
  • زاویه دار کردن کل صورت
تزریق چربی به چانه منجر به ایجاد یک چانه خوش فرم و خوش تراش در صورت می شود و در کل صورت جذابیت بیشتری پیدا خواهد کرد ، این نوع تزریق اگر توسط متخصص باتجربه و در نقاط مناسب و به میزان صحیح انجام گیرد بهترین نتیجه را برای بیمار در پی خواهد داشت.

دوره نقاهت تزریق چربی چانه

تزریق چربی به چانه نیاز به دوره نقاهت خاصی ندارد و این روش طبیعی ترین و سالم ترین و مطمئن ترین روش برای برجسته سازی چانه می باشد و نتایج آن دوام بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد ، در تزریق چربی به چانه نیاز به بستری شدن وجود ندارد  و بیمار بلافاصله بعد از انجام تزریق می تواند به فعالیت های قبل از تزریق خود مشغول شود، کسانی که در چانه خود تزریق چربی دارند باید تا مدت زیادی از وارد کردن فشار به چانه خود خودداری نمایند . تزریق چربی در صورت هیچ محدودیت ستی ندارد و عوارض آن مانند تورم و قرمزی در مدت زمانی کمی محو می شوند و اگر بیمار از نظر سلامتی در وضعیت سلامت کامل باشد می تواند در تمام نقاط صورت خود که بنا به دلایلی چربی زیر پوست خود را از دست داده اند تزریق چربی داشته باشد. برجسته سازی چانه با تزریق چربی به چانه که از اجزای زیبایی صورت می باشد موجب افزایش زیبایی افراد می گردد و تعادل اجزای صورت را بیشتر خواهد کرد کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X