بهترین کرم برای حذف چین و چروک صورت و دور چشم در جوانی

بهترین کرم برای حذف چین و چروک صورت و دور چشم در جوانی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین کرم برای حذف چین و چروک صورت و دور چشم در جوانی

پوستی هر انسانی به دلایل مختلف  و به آرامی دچار چین و چروک می گردد و اولین نشانه های چروک همیشه در پوست صورت ظاهر می گردند و اغلب در خطوط اخم و خنده و دور چشم ها نمایان می گردند، یکی از روش های محو و کم رنگ کردن چروک صورت استفاده از کرم ها می باشد که ما در اینجا خواهیم دید بهترین کرم برای حذف چین و چروک صورت و دور چشم در جوانی چه کرمی می باشد؟

انواع کرم ها برای حذف چین و چروک صورت

با  بالا رفتن سن پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و نازک و خشک و شکننده می گردد و دچار چین و چروک نازکی در بین ابروها و اطراف چشم ها می گردد، امروزه تبلیغات گسترده ای در مورد انواع کرم های رفع چروک پوست وجود دارد که اگر مورد تایید باشند معمولا به افزایش رطوبت پوست کمک می نمایند و پوست کمتر دچار خشکی و چروک می گردد و تا حدودی موجب لیفت و سفتی پوست نیز می گردند. اما نکته قابل توجه در مورد این نوع کرم ها این موضوع می باشد که این کرم ها معمولا به طور موقت بر پوست اثر می گذارند و پس از پایان دوران استفاده از آن ها پوست به حالت اولیه خود برمی گردد.

کرم های دور چشم

متخصص پوست توصیه  می نمایند استفاده از کرم های دور چشم برای جلوگیری از ایجاد چروک پوست اطراف چشم باید از دوران جوانی و قبل از ایجاد چروک شروع گردد و به دلیل نازک بودن پوست اطراف چشم و حساس بودن این ناحیه از صورت تنها از کرم هایی استفاده گردد که مورد تایید متخصصان می باشند و بهترین کرم از این نوع کرمی می باشد که تمام ویتامین ها و مواد مغذی لازم پوست را در خود داشته باشد. طبق نظر متخصصین پوست پیشگیری از ایجاد چروک در پوست بهترین روش برای تاخیر در روند پیری پوست می باشد و ایجاد چین و چروک در پوست همواره هزینه زیادی را برای هر فردی ایجاد می نماید بنابراین افرادی که می خواهند دیرتر از دیگران  دچار چین و چروک صورت شوند باید با مصرف میوه ها و سبزی ها که حاوی  آنتی اکسیدان هایی طبیعی برای مبارزه با پیری پوست می باشند به مبارزه با رادیکال های آزاد که موجب آسیب به بافت های پوست می گردند بپردازند . کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X