نمونه ها و عوارض عمل بینی ناموفق و بینی کج

نمونه ها و عوارض عمل بینی ناموفق و بینی کج

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

نمونه ها و عوارض عمل بینی ناموفق و بینی کج

عمل زیبایی بینی با هدف زیباسازی ظاهر بینی در بیمارستان ها ، مراکز و کلینیک های زیبایی توسط پزشک متخصص جراحی پلاستیک صورت می پذیرد که از جمله پیچیده ترین عمل های زیبایی محسوب می شود و مهارت و تجربه ی بالای پزشک جراح در دستیابی به نتایج مطلوب از آن تاثیر بسزایی دارد اما در برخی موارد با عمل بینی ناموفق نیز مواجه می شویم که در این مقاله به بررسی آن پرداخته شده است .

عمل بینی ناموفق

در رابطه با عمل بینی ناموفق و بینی کج می توان عنوان نمود ، عملی که طی آن جراح بینی را غیرطبیعی و تابلو می کند ، یک جراحی ناموفق خواهد بود زیرا بینی هایی که بیش از حد جمع شده یا سربالا شده و به اصطلاح خوکی شده اند ، نمونه های بارزی از عمل جراحی بینی های غیرطبیعی می باشند که به خوبی مورد جراحی قرار گرفتن بینی را نمایان می سازند . یک جراح زیبایی بینی حرفه ای و دارای مهارت لازم هرگز به گونه ای جراحی نخواهد کرد که بینی غیرطبیعی و مصنوعی جلوه کند و توجه اطرافیان را به خود جلب نماید ، بلکه در عمل بینی موفق ، بینی ظاهری زیبا ، طبیعی و متناسب با دیگر اجزای صورت خواهد داشت . در عمل جراحی بینی علاوه بر سازگاری و تناسب بینی با دیگر اجزای صورت باید هر یک از بخش های بینی در هماهنگی با دیگر بخش های خود بینی باشد ، لذا نمی توان به صورت جزئی تنها به ترمیم و اصلاح یک عارضه در بینی پرداخت به عنوان مثال برداشتن قوز بینی بدون تغییر شکل نوک بینی موجب زیاد به نظر آمدن طول بینی خواهد شد و زیبایی و تناسب لازم را در بینی ایجاد نخواهد کرد .

عمل بینی ناموفق در مردان

در مردان نیز ایجاد بینی های سر بالا و بسیار کوچک ، ظریف و زنانه نیز از جمله موارد عمل های ناموفق بینی است زیرا به دلیل تفاوت بینی زنانه و مردان ، سبک جراحی بینی در مردان نیز با جراحی بینی در زنان متفاوت است  ، بر همین اساس ، قوس بینی مردان در عمل بینی باید کمتر از قوس بینی زنان باشد و زاویه ی میان نوک بینی و لب نیز باید کمتر از این زاویه در زنان باشد ، در واقع بینی پس از جراحی باید فرمی مردانه و متناسب با اجزای صورت مردانه داشته باشد . در بسیاری از موارد ، مردان پس از انجام جراحی از داشتن بینی ظریف و زنانه پشیمان می شوند ، لذا پزشک ماهر و با تجربه باید از قبول چنین نوع جراحی که با تصور غلط انجام می شود ، باید ممانعت به عمل آورد .

عوارض عمل بینی ناموفق و بینی کج

  • عدم پذیرش چهره جدید و نارضایتی پس از عمل
  • نیاز به جراحی ترمیمی مجدد
  • صرف هزینه های بیشتر برای ترمیم
  • مشکلات تنفسی
  • ظاهری نامتناسب و غیرطبیعی
  • بد فرمی و غیرقرینگی بینی
  • کاهش اعتماد به نفس
کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X