بهترین متخصص روش درمانی پی آر پی در تهران

بهترین متخصص روش درمانی پی آر پی در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین متخصص روش درمانی پی آر پی در تهران

پی آر پی ماده ای نیمه آماده است که با کمک آن می توان به تقویت مو و ترمیم مشکلات و عوارض پوست و مو پرداخت. رفع چین و چروک ، جلوگیری از ریزش مو و تقویت ریشه ای موثر پوست و مو از جمله کاربردهای بسیار مهم پی آر پی می باشد که این عمل باید توسط متخصص پی آر پی انجام پذیرد.

جهت استفاده از پی آر پی که آن را پلاسمای غنی شده از پلاکت ها نیز می نامند با توجه به میزان پی آر پی مورد نیاز ، حجمی مناسبی از خون فرد را گرفته در دستگاه گریز از مرکزی اجزای آن را به همراه پی آر پی جدا سازی کرده و در نتیجه پی آر پی تغلیظ شده از پلاکت ها جهت تزریقات متعدد در عمق ۳ الی ۴ میلی متری آماده می گردد .

پی آر پی تغلیظ شده از پلاکت ها ، حاوی عوامل رشد و ترمیم فراوانی است که با  افزایش تعداد پلاکت ها در یک منطقه ، ظرفیت  التیام بافت در آن منطقه افزایش یافته در نتیجه به طور چشمگیر و موثری می توان به رفع عوارض و مشکلات مو پرداخت .

 بهترین متخصص پی آر پی ، چه متخصصی خواهد بود ؟

بهترین متخصص پی آر پی ، متخصصی است که بالاترین کیفیت پی آر پی را پس از فرآیند تغلیظ سازی حاصل نماید ، چنین پی آر پی آماده شده ای باید کاملا منطبق با بالاترین استانداردهای جهانی و طبق تعریف جهانی PRP باشد .

بهترین متخصص روش درمانی پی آر پی ، از روش های مکمل و تاثیر گذار در دستیابی به نتیجه ی مطلوب از روش پی آر پی استفاده می کند .

تکنیک مناسب تزریق ، انتخاب محل دقیق و تاثیرگذار تزریق ، تعیین تعداد جلسات مورد نیاز جهت درمان و بررسی روند تاثیر تزریق پی آر پی در رفع عوارض و مشکلات پوست و مو از جمله ویژگی های مهم بهترین متخصص روش درمانی پی آر پی است .

بهترین متخصص پی آر پی قبل از اقدام به تزریق ، وضعیت سلامت فرد را مورد بررسی قرار می دهد و هر گونه مصرف دارو و بیماری خاص در فرد را به دقت تحت نظر دارد .

بهترین متخصص روش درمانی پی آر پی ، از روش های مناسب و تاثیرگذار ، ماده ی پی آر پی اصل و دستگاه استاندارد جهت تاثیر موثرتر پی آر پی استفاده می کند .

بهترین متخصص پی آر پی از سوابق کاری موفق ، مهارت لازم و از رضایت بالای مراجعه کنندگان خود برخوردار است . منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X