هزینه عمل بینی کوچک و افتاده

هزینه عمل بینی کوچک و افتاده

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه عمل بینی کوچک و افتاده

در اصطلاح پزشکی به عمل زیبایی جراحی بینی رینوپلاستی گفته می شود ، این نوع عمل از جمله پرچالش ترین و پیچیده ترین جراحی های زیبایی محسوب می شود که در سرتاسر دنیا به دلیل تغییر زیادی که در چهره ایجاد می کند ، به طور فزاینده ای مورد توجه عده ای کثیری از افراد سنین مختلف قرار دارد ، این عمل زیبایی پرطرفدار بسیار گران نیز می باشد ، از این رو  در این مقاله ، هزینه عمل بینی کوچک و افتاده مورد بررسی قرار گرفته شده است . جراحی رینوپلاستی : عمل جراحی بینی با هدف درمان و یا زیباسازی توسط پزشک متخصص جراحی پلاستیک تحت بیهوشی یا بیحسی موضعی ، در بیمارستان ، کلینیک یا مطب ، طی 1 الی 3 ساعت جراحی با ابزار و امکانات پیشرفته و تکنیک های خاص پزشکی صورت می پذیرد .

عمل بینی کوچک

در رابطه با هزینه عمل بینی کوچک و افتاده می توان عنوان نمود ، اینکه هزینه ی عمل بینی چه میزان خواهد شد بستگی به شرایط و وضعیت بینی دارد ، زیرا برخی از افراد تصور میکنند که برای اصلاح عارضه ای نظیر قوز بینی ، پزشک متخصص جراحی پلاستیک تنها لازم است که قوز بینی را بردارد ، در حالی که برداشتن به تنهایی قوز بینی ممکن است در چهره ی فرد باعث بلند به نظر آمدن بینی گردد ، از این رو ممکن است همزمان با برداشتن قوز بینی ، لازم باشد تغییرات دیگری نیز در بینی ایجاد کرد و هزینه عمل بینی متاثر از این تغییرات و اصلاحات لازمه خواهد بود .

نوع جراحی عمل بینی کوچک

نوع جراحی ( باز یا بسته بودن جراحی ) ،نوع بینی ( استخوانی یا گوشتی بودن بینی ) نیز بر میزان هزینه جراحی زیبایی بینی تاثیرگذار خواهد بود ، مهارت و تجربه ی پزشک متخصص ، هزینه بیمارستان و اتاق بیهوشی ؛ داروهای تجویزی پزشک معالج ، ویزیت های قبل و بعد از جراحی و موقعیت و مکان جغرافیایی بیمارستان با کلینیک زیبای ، همگی در تعیین قیمت نهایی جراحی بینی تاثیرگذار خواهد بود ، لذا نمی توان هزینه ی دقیق عمل بینی کوچک و افتاده را عنوان کرد ، زیرا ممکن است که این نوع بینی علاوه بر افتادگی ، نیاز به اصلاحات و تغییرات دیگری جهت ایجاد تناسب با دیگر اجزای صورت نیز نیاز داشته باشد . هزینه ی جراحی بینی به دلیل گران بودن آن ، همواره از جمله فاکتورهای مهم و تعیین کننده در تصمیم گیری برای جراحی بینی محسوب می شود ، به طوری که در برخی مراکز ، به منظور راحتی بیمار و توان پرداخت ، هزینه ی جراحی بینی به صورت قسطی دریافت می شود . بیمه ها هزینه ی جراحی درمانی بینی نظیر پلیپ یا انحراف بینی را پرداخت می کنند اما هزینه ی جراحی زیبایی بینی را متقبل نخواهند شد . هزینه ی عمل جراحی بینی با یک نوع عارضه از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود زیرا شرایط و وضعیت بینی در افراد متفاوت می باشد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X