روش های عمل جراحی بینی جدید چند ساعت طول می کشد؟

روش های عمل جراحی بینی جدید چند ساعت طول می کشد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روش های عمل جراحی بینی جدید چند ساعت طول می کشد؟

عمل های زیبایی نظیر عمل جراحی بینی از جمله جراحی زیبایی هستند که طرفداران بسیاری دارد و هر ساله با آمار بالای این نوع جراحی در سراسر جهان مواجه هستیم ، از این رو در این مقاله مدت زمان انجام عمل جراحی بینی جدید مورد بررسی قرار گرفته شده است .

جراحی بینی جدید

عمل جراحی بینی با هدف درمان و ایجاد تغییرات زیبایی و ظاهری در افراد مختلف به کمک تکنیک های خاص جراحی  و با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته ی پزشکی ، تحت بیهوشی عمومی یا ایجاد بیحسی موضعی در مراکز و کلینیک ها زیبایی توسط پزشک متخصص جراحی پلاستیک صورت می پذیرد و از جمله جراحی های سنگین و پیچیده ی زیبایی می باشد که طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان دارد . عمل زیبایی جراحی بینی از جمله عمل های پیچیده و سنگین زیبایی می باشد که  دانش تخصصی ، مهارت و تجربه ی پزشک متخصص جراحی پلاستیک در آن جهت دستیابی به نتایج مطلوب بسیار تاثیرگذار می باشد از این رو فرد قبل از اقدام به انجام چنین عملی باید به شیوه ای درست با تحقیق در مورد پزشک صلاحیتدار ، از سوابق و کارنامه ی کاری پزشک جراح مطلع باشد و بهترین جراح را انتخاب نماید .

عمل جراحی بینی جدید چند ساعت طول می کشد؟

به طور کلی در این خصوص می توان گفت که مدت زمان عمل زیبایی جراحی بینی بسته به نوع بینی ، نوع جراحی و مهارت جراح مشخص می شود و عموما دو ساعت چنین عمل سنگینی به طول می انجامد اما در واقع مدت زمان عمل جراحی بینی از یک و نیم ساعت تا سه ساعت متغیر خواهد بود . خود عمل جراحی بینی به طور میانگین دو ساعت به طول می انجامد که یک ساعت هم بیمار پس از اتمام عمل در اتاق ریکاوری به سر خواهد برد تا وضعیت او به حالت اولیه بازگردد و به تدریج به هوش آید و حدود 6 ساعت هم در بخش استراحت خواهد کرد تا در صورت نرمال بودن علائم حیاتی مرخص گردد .
  • نوع بینی ؛بینی های گوشتی در مقایسه با بینی های استخوانی ، مدت زمان طولانی تری برای جراحی نیاز دارند ، در واقع بینی هایی با غضروف های ضعیف به انجام پیوندهای غضروفی نیاز داشته و جراحی طولانی تری دارند .
  • نوع جراحی : باز یا بسته بودن روش جراحی ، اولین عمل یا ترمیمی بودن عمل و اینکه جراحی توسط جراح قبلی انجام شود با جراح دیگری ، بر روی مدت زمان عمل جراحی بینی تاثیرگذار خواهد بود .
  • میزان مهارت جراح : هر چه پزشک متخصص جراحی پلاستیک دارای مهارت بیشتری باشد و در کار خود تسلط بالاتری را داشته باشد ، مدت زمان انجام عمل جراحی بینی کوتاه تر خواهد بود .
کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X