عوارض و هزینه جراحی لیفتینگ سینه و نوک سینه در آقایان

عوارض و هزینه جراحی لیفتینگ سینه و نوک سینه در آقایان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض و هزینه جراحی لیفتینگ سینه و نوک سینه در آقایان

در برخی مردان بر اثر بر هم خوردن تعادل بین هورمون های مردانه و زنانه با افزایش هورمون زنانه ، سینه در مردان مانند غدد شیری سینه ی  زنان بزرگ می شود و به مردان ظاهری زنانه می بخشد ، هر دو سینه ی مرد یا یکی از سینه ها ممکن است دچار چنین عارضه ای گردد که در این مقاله به بررسی عوارض و هزینه جراحی لیفتینگ سینه و نوک سینه در آقایان به عنوان راه درمان این نوع عارضه پرداخته شده است .

جراحی لیفت سینه

در رابطه به جراحی لیفتینگ سینه مردان می توان عنوان نمود که در اصطلاح پزشکی به این نوع مشکل غددی مردان ژنیکوماستی گفته می شود و به دلایل مختلفی نظیر ؛ اضافه وزن ، زمینه ی ژنتیک و ارثی ، بیماری های کلیه و کبد ، مصرف داروهای حاوی هورمون استروژن ،مصرف الکل و مواد مخدر ، سرطان پستان و شروع سن بلوغ در مردان ایجاد می شود  . چنانچه با درمان دارویی مناسب و قطع داروهای ایجاد کننده سینه زنانه در مردان ، عارضه ی ژنیکوماستی برطرف نگردد ، پیش از اینکه پوست سینه گسترش یابد و سینه دچار افتادگی شود ، غدد سینه به کمک جراحی تخلیه شده و در صورت نیاز همزمان با تخلیه ی غدد ، جهت ایجاد سطح هموار بافت های مجاور توسط لیپوساکشن مورد جراحی قرار خواهد گرفت ، بدین ترتیب نتایج حاصل از جراحی لیفتینگ سینه برای فرد راضی کننده تر خواهد بود . در نوع دیگری از بزرگ شدن سینه که تنها به علت تجمع چربی در زیر سینه می باشد و به آن پسویدوژاینکوماستی گفته می شود و چنانچه افتادگی سینه زیاد نباشد ، تنها با عمل لیپوساکشن می توان چربی های اضافه را تخلیه و سینه را کوچک کرد .

عوارض جراحی لیفتینگ سینه

چنانچه جراحی لیفتینگ سینه توسط پزشک متخصص جراحی پلاستیک دارای مهارت و تجربه ی کافی صورت پذیرد ، برای فرد متقاضی چنین عمل زیبایی ، عوارض خطرناکی نخواهد داشت ، با این حال برخی عوارض جراحی لیفتینگ سینه عبارتند از :
  • عفونت
  • تو رفتگی نوک سینه پس از جراحی
  • آشکار بودن خط بخیه
  • احساس سفت شدگی سینه
  • درد شدید
  • تورم
  • کبودی
  • هماتوم

هزینه ی جراحی لیفتینگ سینه

هزینه ی جراحی لیفتینگ سینه با توجه به دستمزد جراح پلاستیک ،هزینه بیمارستان یا کلینیک جراحی ، هزینه بیهوشی ، هزینه ی داروها ، لباس بعد از عمل ، آزمایش‌های پزشکی تعیین می شود از این رو به طور گسترده ای هزینه ی عمل ژنیکوماستی در مراکز و کلینیک های زیبایی متفاوت می باشد . این نوع عمل زیبایی تحت پوشش بیمه قرار ندارد و فرد خود باید هزینه نماید . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X