بهترین پزشک جراح برای جراحی زیبایی سینه و شکم در خانم ها

بهترین پزشک جراح برای جراحی زیبایی سینه و شکم در خانم ها

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین پزشک جراح برای جراحی زیبایی سینه و شکم در خانم ها

جراحی زیبایی سینه که در اصطلاح پزشکی به آن ماستوپکسی گفته می شود ، با هدف انتقال بافت سینه به بالا ، سفت کردن و فرم دادن به سینه توسط پزشک متخصص جراحی پلاستیک با روش ها و تکنیک های خاص پزشکی انجام می شود ، از این رو در این مقاله ویژگی های بهترین پزشک جراح برای جراحی زیبایی سینه و شکم در خانم ها مورد بررسی قرار گرفته می شود .

جراحی زیبایی سینه

در رابطه با جراحی زیبایی سینه می توان عنوان نمود که زنانی با سینه های شل شده و آویزان که در نتیجه ی وراثت ، بارداری ، شیردهی ، کاهش وزن و پیری رخ می دهند ، متقاضی این نوع عمل زیبایی پرطرفدار هستند.

انواع جراحی زیبایی سینه

به طور کلی سه دسته جراحی زیبایی سینه وجود دارد: بزرگ کردن کردن سینه، کوچک کردن سینه و اصلاح ساختار سینه یا لیفت سینه.

عمل بزرگ کردن سینه

عمل جراحی زیبایی بزرگ کردن سینه برای افزایش حجم و سایز سینه و همچنین کانتور کردن سینه خانم ها انجام می شود. زنان به دلایل زیادی به بزرگ بودن سینه خود اهمیت می دهند. برخی زنان تصور می کنند سینه های بسیار کوچکی دارند. برخی دیگر بعد از زایمان و تغییر شکل سینه، تصمیم به بزرگ کردن سینه های خود می گیرند و در نهایت برخی از زنان هستند که به خاطر اصلاح سایز سینه دست به عمل بزرگ کردن سینه می زنند. عمل زیبایی بزرگ کردن سینه در زنان توسط پروتز انجام می شود که این پروتز زیر ماهیچه های قفسه سینه قرار خواهد گرفت. در این عمل، برش از زیر بغل تا دور سینه و چین پایینی سینه ادامه می یابد. در حالت کلی، تمام عمل های جراحی زیبایی سینه جزو عمل های تهاجمی به حساب می آیند. پروتزهای سینه از یک پوسته سیلیکونی پر شده با آب نمک یا ژل سیلیکونی ساخته شده اند. زنان متقاضی عمل سینه می توانند پیش از عمل سایز دلخواه سینه خود را بعد از عمل انتخاب نمایند. در حال حاضر بیشتر از پروتزهای آب نمکی استفاده می شود و FDA، استفاده از پروتزهای سیلیکونی را فقط در موارد خاص مجاز دانسته است.

عمل کوچک کردن سینه

عمل جراحی کوچک کردن سینه بیشتر برای خانم هایی که سینه های بزرگی دارند به صورتی که باعث ناراحتی آن ها شده و احساس درد در پشت و گردن را برای آنها به همراه می آورد انجام می شود. در طول این عمل، پوست و چربی اضافه و همچنین بافت اضافه سینه خارج می شود. بعد از عمل جراحی، اغلب زنان تجربه خود را از احساس راحتی بیان کرده اند.

اصلاح ساختار سینه

عمل جراحی زیبایی سینه یا جراحی ساختار سینه اغلب برای زنانی استفاده می شود که ماستکوتامی برای سرطان سینه انجام داده اند.

بهترین پزشک جراح برای جراحی زیبایی سینه

از آنجا که برخی عمل های غیرضروری و زیبایی نظیر جراحی زیبایی سینه ممکن است به دلیل عدم تصمیم گیری درست و عدم نیاز فرد به چنین عملی ، درخواست شود ، لذا بهترین پزشک جراح برای جراحی زیبایی سینه باید تنها با توجه به مصلحت فرد و با آگاهی از انتظارات وی ، او را از انجام چنین عمل غیرضروری و پیچیده که ممکن است با عوارضی همراه باشد ، منصرف نماید و با معرفی او به روانپزشک مشاور ،  تا حد ممکن او را راهنمایی و دید مثبت تری نسبت به خود در او ایجاد نماید . بررسی وضعیت سلامت روحی و جسمی فرد با انجام آزمایشات و ارزیابی های لازم ، گفت و گو با بیمار و آگاهی از سطح انتظارات او از عمل و اطلاع از سوابق بیماری های خاص فرد و مصرف داروهای او ، قبل از اقدام به عمل جراحی توسط بهترین پزشک جراحی زیبایی سینه لازم و ضروری خواهد بود .

ویژگی های بهترین پزشک عمل جراحی سینه

بهترین پزشک جراحی زیبایی سینه ؛ دارای ، فوق تخصص جراحی پلاستیک ، مهارت کافی ، دانش تخصصی ، تجربه ی بالا و تعداد زیادی عمل های انجام شده ی موفق می باشد که باعث می شود در میان جراحان پلاستیک از شهرت مناسبی برخوردار باشد . بهترین پزشک جراحی زیبایی سینه با استفاده از متدها و روش های جراحی روز دنیا با کمترین عوارض ممکن و بهره گیری از امکانات ، تجهیزات و ابزار به روز عمل های موفقی را در کارنامه ی کاری خود ثبت می کند . ارائه ی مراقبت های دقیق و صحیح قبل و بعد از جراحی سینه ، تعیین ویزیت های منظم و به موقع قبل و بعد از جراحی ، ارائه ی راهکارهای مناسب به منظور جلوگیری از ایجاد عوارض پس از جراحی و انجام تمهیدات لازم جهت تسریع روند بهبودی و دستیابی به نتایج مطلوب از جمله ویژگی های بهترین پزشک جراحی زیبایی سینه می باشد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X