جراحی لیپوساکشن اولتراسونیک شکم با تصاویر

جراحی لیپوساکشن اولتراسونیک شکم با تصاویر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

جراحی لیپوساکشن اولتراسونیک شکم با تصاویر

به منظور از بین بردن چربی های موضعی نواحی مختلف می توان از روش های پیکرتراشی نظیر ؛ لیپوساکشن اولتراسونیک استفاده کرد ، از این رو در این مقاله به بررسی آن پرداخته شده است .

 لیپوساکشن اولتراسونیک

در رابطه با لیپوساکشن اولتراسونیک می توان عنوان نمود که اولتراسونیک امواج ماورای صوت هستند که به کمک آنها می توان چربی های موضعی نواحی مختلف بدن مانند ؛ شکم ، پهلو ، ران ، سینه آقایان ، کمر ، غبغب و ... را برای همیشه از بین برد  . تخلیع ی چربی ها به کمک روش لیپوساکشن اولتراسونیک بدون نیاز به بیهوشی ، با ایجاد بیحسی موضعی در فرد ایجاد می شود ، لذا پس از اتمام جلسه ی درمان ، با پوشیدن گن برای ناحیه ی شکم می توان به فعالیت های روزمره پرداخت . با روش لیپوساکشن اولتراسونیک فقط لاغری موضعی و کاهش سایز محقق می شود ، لذا افرادی که خواهان کاهش وزن هستند باید از طریق رژیم و ورزش کافی به این امر دست یابند . این روش به طور موثری چربی های انباشته شده و سفت شده ی موضعی نواحی مختلف بدن از دیگر بافت ها جدا کرده و از بدن تخلیه می کند ، با این کار پزشک متخصص با ایجاد چند برش 3 الی 5 میلی متری ، لوله ی بسیار نازکی به نام کانولا را از طریق برش ها وارد پوست و در ناحیه چربی ها خواهد کرد ، امواج ماورای صوت اولتراسونیک چربی ها را خرد و در نهایت با مکش دستگاه لیپوساکشن ، تخلیه ی چربی ها انجام می شود .

جلوگیری از عوارض جراحی لیپوساکشن

به منظور جلوگیری از ایجاد هر گونه عارضه پس از لیپوساکشن چربی ها ، لازم است که مصرف آسپرین ، ویتامین E و برخی مسکن ها از دو هفته قبل به طور کامل قطع گردد . اگر چه با لیپوساکشن اولتراسونیک می توان سینه مردان را کوچک کرد اما این روش در رابطه با کوچک کردن سینه زنان کارایی ندارد زیرا افتادگی شدید پوست رخ خواهد داد  و لازم است با جراحی این امر صورت پذیرد . در مواردی که فرد به افتادگی شدید در ناحیه مورد نظر دچار باشد ، لازم است با روش جراحی به لاغری موضعی آن ناحیه اقدام کرد زیرا با لیپوساکشن اولتراسونیک نمی توان افتادگی پوست را برطرف نمود . پوشیدن گن به مدت 3 ماه پس از اتمام جلسه ی درمان لیپوساکشن اولتراسونیک الزامی است . کبودی پس از لیپوساکشن اولتراسونیک پس از یک هفته برطرف خواهد شد . پس از عمل لیپوساکشن اولتراسونیک باید دو بار دیگر به مطب پزشک جهت تکمیل فرآیند درمان و بررسی روند بهبود مراجعه کرد . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X