تفاوت هزینه و نحوه لیپوساکشن شکم و پهلو و لیپولیزر

تفاوت هزینه و نحوه لیپوساکشن شکم و پهلو و لیپولیزر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

تفاوت هزینه و نحوه لیپوساکشن شکم و پهلو و لیپولیزر

همواره وجود چربی های موضعی نواحی مختلف بدن نظیر چربی های اضافه ی شکم ، پهلو ، ران ، غبغب ، بازو ، کتف ، کمر ، سینه مردان و ... موجب بد فرمی بدن و کاهش اعتماد به نفس در فرد می گردد که می توان با روش های لاغری موضعی این چربی های مزاحم را از بین برد ، از این رو در این مقاله به بررسی تفاوت هزینه و نحوه لیپوساکشن شکم و پهلو با روش لیپولیزر پرداخته شده است .

لیپوساکشن شکم و پهلو

در رابطه با لیپوساکشن شکم و پهلو می توان گفت که در این روش با ایجاد بیهوشی عمومی ، پزشک متخصص برش هایی را بر روی پوست شکم و یا پهلو ایجاد می کند ، لوله ی بسیار باریک کانولا از طریق برش های پوست به چربی ها می رساند و در اثر ضربات ارتعاشی کانولا بافت های چربی شکسته و با مکش دستگاه از طریق کانولا ، از بدن تخلیه خواهند شد و در نهایت محل برش ها پانسمان می گردد .

نحوه لیپولیزر شکم و پهلو

در این روش لاغری موضعی ، پزشک متخصص با ایجاد بیحسی موضعی برش هایی را بر روی پوست ناحیه شکم و یا پهلو ایجاد می کند ،  کانولا به محل چربی ها وارد می شود و اشعه ی لیزر حاصل از دستگاه لیپولیزر به کمک کانولا به چربی ها تابیده خواهد شد ، در نتیجه با سوزاندن چربی ها ، شاهد مایع شدن آنها خواهیم بود که قسمتی از این چربی مایع شده از طریق مکش دستگاه و بخشی نیز از طریق سوخت و ساز بدن ، به طور کامل از بدن تخلیه خواهد شد ، از روش لیپولیزر به منظور لاغری موضعی نواحی ظریف مانند ران و بازو بیشتر استفاده می گردد . از لیپوساکشن جهت کاهش حجم زیادی از چربی های نواحی بزرگ مانند شکم و پهلو  استفاده می شود در حالی که کاهش چربی ها در روش لیپولیزر به مقدار کمتری است و بیشتر برای نواحی ظریف مانند صورت ، بازو ، ران و.... استفاده می گردد .

تفاوت هزینه لیپوساکشن شکم و پهلو با روش لیپولیزر

عمل های زیبایی لاغری موضعی نظیر لیپولیزر و لیپوساکشن به دلیل نداشتن تعرفه ی مشخص از سوی وزارت بهداشت از جمله عمل های غیرضروری زیبایی محسوب می شود که در کلینیک های مختلف با قیمت های متفاوتی به متقاضیان این عمل ها ارائه می شوند ، از این نمی توان قیمت مشخصی برای این دو روش عنوان نمود تا بتوان تفاوت هزینه ی این رو روش را مشخص نمود . با توجه به موقعیت مکان کلینیک ، بهره گیری از امکانات و تجهیزات پیشرفته ، مهارت و تخصص پزشک معالج ، شهرت و معروفیت پزشک متخصص ، رضایت مراجعه کنندگان و ... هزینه ی روش لاغری موضعی ارائه شده توسط کلینیک زیبایی و پزشک متخصص از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X