مزایا و ماندگاری تزریق چربی

مزایا و ماندگاری تزریق چربی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و ماندگاری تزریق چربی

تزریق چربی در دست ها باتوجه به ایجاد لایه ضخیم روی پوست منجر به کمتر دیده شدن رگها و در عین حال تغییر چشمگیری بر زیبایی پوست دارد همچنین تزریق چربی در سینه برای رفع نواقص کاربرد بسیاری دارد در این حالت با حجم دهندگی مطلوب افرادی که تمایل به استفاده از پروتز سینه ندارند نتیجه دلخواه را کسب می کنند. در خصوص مدت ماندگاری تزریق چربی در بافت بدن بستگی به نوع بدن دارد . از آنجاییکه تزریق چربی به نوعی پیوند چربی محسوب می شود و با برداشتن سلول های چربی از مناطق مشخص و تزریق به سایر نقاط این عمل انجام میگردد لذا اثربخشی تزریق و تعداد مراحل مورد نیاز هر بیمار متفاوت خواهد بود. با تزریق چربی از نمایان شدن علائم پیری پوست و بدن جلوگیری می شود بدین صورت علاوه بر حذف جلوه مصنوعی با استفاده از پروتز ، حالت طبیعی بدن حفظ شده و از جراحی های متعدد پلاستیک ممانعت می ورزیم بعبارتی دیگر بافت چربی و شفافیت پوست حفظ شده و رنگ طبیعی را حفظ می کند.

تزریق ژل و چربی از جمله روش متعددی است که می تواند جهت زیبایی اجزای صورت ، دست ها و گردن به کار گرفته شود.

در روش تزریق چربی ، چربی از بدن  خود فرد از نقاطی چون ران ، شکم و باسن گرفته می شود و به نقاط دیگر جهت جوان سازی و ترمیم  تزریق می گردد، که در واقع شاهد نوعی پیوند چربی هستیم.

چرا تزریق چربی

ماندگاری تزریق چربی بالا بوده و بی خطر است و نتایج حاصله از آن نیز طبیعی خواهد بود.

هزاران مورد رضایت بخش درمانی از روش تزریق چربی ، در جهت برجسته کردن لب ، چانه ،سینه ، باسن و دیگر اعضای بدن چون جوان سازی گردن و دست ها گزارش شده است.

تزریق چربی از جمله روش های درمانی است که با روش های ساده ، راحت ، غیرتهاجمی و بی خطر حوزه زیبایی را متحول ساخته است ، به گونه ای که استقبال از آن روز به روز بیشتر می شود.

پزشک معالج برای مقایسه ی وضعیت قبل و بعد بیمار ، قبل از تزریق چربی، عکس هایی از او می گیرد، با این کار فرد بهتر متوجه تغییرات می شود و انتظارات خود را از تزریق چربی در ناحیه مورد نظر می تواند بهتر عنوان کند.

تزریق چربی و جوانسازی پوست

دستان جوان و شاداب از جمله خواسته های هر فرد جهت حفظ طراوت و زیبایی فرد در سنین مختلف می باشد که همواره کانون توجه روش زیبایی قرار می گیرد.

رگ های برجسته و ضخیم ، لکه های پوستی ، لاغری و عدم داشتن چربی در زیر پوست دست همگی باعث زشت شدن نمای بیرونی دست ها می گردد که با تزریق چربی اصولی تحت نظر پزشک متخصص به خوبی می توان این مشکل را رفع نمود.

درمان و بهبودی در جوان سازی دست ها و گردن به روش تزریق چربی، در مقایسه با دیگر روش های زیبایی بسیار سریع تر و آسان خواهد بود.

نتایج حاصل از تزریق چربی در اجزای مختلف صورت ،باسن ، سینه ، گردن و دست ها بلافاصله پس از تزریق به خوبی نمایان و پس از دو هفته با کاهش ورم و کبودی مشخص تر خواهد شد .

اگر چه مقداری از چربی توسط بدن جذب و کم می شود ، اما نتایج حاصله از تزریق چربی دائمی و همیشگی خواهد بود.

مزیت های تزریق چربی

•  بی خطر و درعین حال کارآمد

• استفاده از چربی خود بدن فرد

• عدم ایجاد حساسیت های آلرژیک

• غیر تهاجمی و کم درد

• ماندگاری طولانی مدت

• پاسخ گویی سریع به درمان

در روش تزریق چربی ، جهت ترمیم و اصلاح صورت به چربی کمتری در مقایسه با برجسته سازی سینه و باسن نیاز هست.

میزان ماندگاری تزریق چربی و ژل به اجزای مختلف بدن و صورت تفاوت چندانی با هم ندارد اما به نوع ماده مصرفی و محل تزریق و بدن فرد بستگی دارد.

چنانچه ، هر گونه تزریق به صورت اصولی توسط پزشک متخصص در مراکز معتبر صورت پذیرد ، فرد با تقبل هزینه های تزریق در این رابطه می تواند از نتایج بدست آمده بدون ریسک و  خطر با اطمینان خاطر رضایت کامل داشته باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X