فرق هزینه و عوارض لیپوساکشن پهلو و روش اولترازد

فرق هزینه و عوارض لیپوساکشن پهلو و روش اولترازد

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

فرق هزینه و عوارض لیپوساکشن پهلو و روش اولترازد

با روش های پیکرتراشی می توان در کوتهه ترین زمان ممکن به اندام بدن فرم دلخواهی بخشید ، اما اینکه کدام روش بهتر است و عوارض کمتری دارد باید مورد بررسی قرار گیرد از این رو در این مقاله ، فرق هزینه و عوارض لیپوساکشن پهلو و روش اولترازد مورد توجه قرار گرفته شده است .

لیپوساکشن پهلو

از روش سنتی لیپوساکشن برای حذف چربی های موضعی نواحی مختلف بدن نظیر ؛ شکم ، پهلو ، ران ، بازو ، کمر و .... استفاده می شود ، برای این منظور ابتدا در فرد ایجاد بیحسی موضعی یا بیهوشی عمومی ایجاد خواهد شد ، سپس از طریق ایجاد برش های کوچکی بر روی پوست ناحیه ی پهلو ، لوله ی باریک 2 میلی متری به نام کانولا وارد بدن می شود و با حرکت جلو و عقب کنترل شونده ی خود باعث مکش چربی اضافه از پهلو و تخلیه ی آن از بدن خواهد شد که در پایان نیز ، برش های ایجاد شده با نخ بسته و پانسمان خواهد شد .

اولترازد پهلو

اولترازد یا همان لیپولیز اولتراسونیک روشی است که در آن به کمک امواج ماورای صوت می توان به پیکراشی و رفع چربی های موضعی نواحی مختلف بدن از جمله شکم و پهلو پرداخت . روش اولترازد ، در زمان بسیار کوتاهی ، با ایجاد فشار منفی در داخل سلول های چربی باعث نابودی و انفجار بدون بازگشت چربی ها خواهد شد که در نهایت به کمک مکش دستگاه ، چربی مایع شده از بدن مکش خواهد شد .

فرق هزینه و عوارض لیپوساکشن پهلو و روش اولترازد

لیپوساکشن بدن از جمله قدیمی ترین و ابتدایی ترین روش های پیکرتراشی می باشد که حرکات جلو و عقب کانولا موجب ایجاد کوفتگی و درد شدیدی در فرد خواهد شد در حالی که روش اولترازد ضمن سرعت بالای خود ، به کمک امواج فرا صوتی کمتر آسیب را به بدن وارد می کند . نتایج حاصل از لیپوساکشن برگشت پذیر می باشد در حالی که در اولترازد ، به کمک امواج فرا صوتی سلول های چربی برای همیشه از بین رفته و برگشت پذیر نیستند  . از روش لیپوساکشن برای مناطق ظریف مانند ؛ غبغب و صورت نمی توان استفاده کرد در حالی که روش اولترازد به دلیل ایمنی بالا در صورت و بدن کارایی بالایی دارد . لیپوساکشن چربی های پهلو در مقایسه با روش الترازد با سرعت کندتر و خطرناک تری انجام می شود . مزایایی اولترازد که شامل  ؛ بدون سر و صدا ، نتایج سریع ، حداقل درد ، حداقل خونریزی ، حداقل تورم ، ایمن بودن ، قابلیت انجام  برای افراد مختلف با بیحسی موضعی در مطب ، لیفت همزمان ، قابلیت انجام برای نواحی مختلف بدن ، عدم خستگی جراح ، عدم آسیب به بافت های مجاور ، سریع ترین روش پیکرتراشی ، موثرترین روش پیکرتراشی و فاقد عوارض سیستم های لیپوساکشن قدیمی هستند ، باعث شده است که این روش در مقایسه با دیگر روش های پیکرتراشی از محبوبیت بالایی برخوردار گردد . عوارض روش اولترازد پهلو در مقایسه با لیپوساکشن پهلو بسیار کمتر می باشد ، اما هزینه ی لاغری موضعی با این روش به دلیل گرانی دستگاه و جدید بودن آن در حال حاضر گرانتر از روش قدیمی لیپوساکشن می باشد که در برابر عوارض کم و مزایای متعدد اولترازد ، روش لیپوساکشن روشی قدیمی و پر عارضه می باشد .

عوارض لیپوساکشن

 • خطرات بی‌هوشی
 • کبودی
 • تغییر در حس پوست
 • آسیب به ساختارهای عمیق‌تر مانند اعصاب، رگ‌های خونی، عضلات، ریه‌ها
 • ترومبوز ورید عمقی
 • عوارض قلبی و ریوی
 • تجمع مایع در زیر پوست
 • عفونت
 • خطوط نامنظم و یا عدم تقارن
 • نیاز به عمل جراحی مجدد ترمیمی
 • تورم
 • بهبود زخم دیرتر انجام می شود .
 • شلی پوست
کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X