لاغری شکم پهلو با روش های غیر جراحی

لاغری شکم پهلو با روش های غیر جراحی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لاغری شکم پهلو با روش های غیر جراحی

برخوردار نبودن از اندامی متناسب میتواند زیبایی افراد را به طرز قابل توجهی کاهش دهد مخصوصا زمانی که عدم تناسب اندام و چاقی در قسمت شکم باشد.معمولا بسیاری از افراد مخصوصا آن دسته که اهل ورزش نیستند بیشتر دچار چاقی شکم میشوند و بعد از مدتی چاقی در این نقطه برایشان عادی میشود اما بعضی ها هم بسیار روی شکمشان حساس هستند و روش های مختلفی را برای لاغری شکم پهلو به کار میگیرند در صورتی که هیچکدام از روش ها نتیجه بخش نخواهد بود و هیچوقت به اندامی که آرزو دارند دست پیدا نمیکنند. معمولا افرادی که بیش از حد دچار چاقی در قسمت شکم هستند نمیتوانند به راحتی به کاهش چربی های آن بپردازند و با تلاش های بسیار از طریق ورزش و رژیم غذایی هم به لاغری شکم پهلو دست پیدا نمیکنند برای همین کاملا نا امید میشوند. استفاده از روش های جراحی هم برای بسیاری ناخوشایند است اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید بهتر است به مطلاعه ی این مطلب بپردازید.

مزیت لاغری شکم پهلو با استفاده از روش های غیر جراحی

برای دستیابی به لاغری شکم پهلو بهترین روش این است که از درمان های غیر جراحی استفاده کرد.این روش ها علاوه بر این که نتایج قابل قبولی را به دنبال خواهند داشت کمترین عوارض را هم به دنبال خواهند داشت و به دلیل این چربی ها به روش طبیعی تری کاهش پیدا میکنند بدن واکنش خاصی را به آن نشان نمیدهد. در مقابل استفاده از روش های تهاجمی که در آن جراحی و یا بیهوشی لازم است ممکن است عوارض مختلفی را برای فرد به دنبال داشته باشد.

لاغری شکم پهلو با کوتیشن شکم

کوتیشن یکی از روش هایی است که در درمان و لاغری شکم پهلو به صورت موضعی مورد استفاده قرار میگیرد .در این روش هیچ جراحی ای صورت نخواهد گرفت و بی هوشی وجود نخواهد داشت.در این روش پرتوهایی به قسمت هایی از شکم که چربی وجود دارد تابیده میشود و مولکول های چربی شکسته میشود. به دنبال شکسته شدن مولکول های چربی این مولکول ها از طریق ساختار طبیعی بدن دفع میشوند همچنین مقداری از این چربی هم به انرژی مورد نیاز بدن تبدیل میشود.نتایج این روش به سرعت قابل مشاهده است و فرد بعد از یک هفته شاهد آن خواهد بود.

لاغری شکم پهلو با الکتروتراپی

الکتروتراپی هم یکی از روش های موثر غیر جراحی در درمان چربی شکم است.استفاده از این روش برای لاغری شکم پهلو نتایج دیگری مانند سفت کردن پوست را هم دارد.همچنین میتوان از آن به عنوان روشی مناسب برای درمان سلولیت استفاده کرد. در الکتورتراپی الکترود ها به سطح شکم تابانده میشود و با ایجاد شکل عضلات انقباص پیدا میکنند.به دنبال انقباض یافتن عضلات چربی ها سوزانده میشوند و از بدن دفع میگردند.همچنین سموم بدن هم در این روش از بدن خارج میشوند. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X