هزینه و قیمت کویتیشن شکم در تهران

هزینه و قیمت کویتیشن شکم در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت کویتیشن شکم در تهران

داشتن اندام متناسب و زیبا چیزی است که هر کسی آرزوی آن را دارد و بسیاری از افراد برای دست یابی به آن تلاش میکنند.چاقی بیش از حد در برخی از اندام ها میتواند باعث شود تا فرد زیبایی خود را از دست دهد و به دنبال آن کاهش اعتماد به نفس را تجربه کند.هم چنین چاقی و وجود چربی های اضافی در بدن باعث میشود تا فرد دچار بیماری های مختلفی شود به همین علت باید برای درمان ان راه حلی مانند کویتیشن شکم را امتحان نمود.

چرا کویتیشن شکم؟

همانطور که میدانید بهترین راه حل برای کاهش چربی ها ورزش و رژیم غذایی است اما متاسفانه این کار در همه ی افراد امکان پذیر نخواهد بود و نتیجه بخش نمیباشد به همین علت باید از روش  های دیگری استفاده کرد تا به سرعت به نتیجه ی دلخواه رسید.یکی از موثرترین روش هایی که وجود دارد کویتیشن شکم است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

کویتیشن شکم چیست؟

کویتیشن شکم یکی از روش های لاغری موضعی است که با استفاده از آن میتوان چربی های شکم را به سرعت نابود کرد.با توجه به این که این روش جزء روش های غیر جراحی به حساب می آید عوارض خاصی را در بر نداشته و فرد مجبور نخواهد بود مشکلات بیهوشی را تحمل کند. در این روش با تاباندن امواجی با فرکانس بالا به سلولهای شکم ساختار چربی ها شکسته میشود و به دنبال آن چربی ها توسط سیستم طبیعی بدن دفع میشوند. کویتیشن شکم جزء روش هایی به حساب می آید که نتیجه ی آن را میتوان به راحتی بعد از چند روز مشاهده کرد.

هزینه و قیمت کویتیشن شکم

برای اینکه بتوان هزینه و قیمت کوتیشن را محاسبه کرد بهتر است به یک متخصص زیبایی مراجعه کرد تا با بررسی دقیق وضعیت بیمار قیمت این عمل محاسبه گردد چون عوامل مختلفی مانند مقدار چاقی و وضعیت بیمار در قیمت کویتیشن شکم دخیل خواهد بود و به صورت دقیق نمیتوان قیمتی را برای آن ذکر کرد. عوامل مختلفی مانند محل کلینیک یا مطب مورد نظر،تجربه ی متخصص،میزان چاقی فرد،سن و ... میتواند در بالا یا پایین بودن قیمت کوتیشن شکم تاثیر داشته باشد.

عوارض لاغری با کویتیشن شکم

کوتیشن شکم عوارض خاصی را در بر ندارد و در اکثر بیماران انجام میپذیرد اما از میان عوارض جزئی آن میتوان به کاهش اشتها ،سردرد جزئی احساس تشنگی اشاره کرد که اکثر آن ها کاملا طبیعی خواهند بود و مشکل خاصی را برای فرد به وجود نمی آورند. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X