خطرات جراحی جدید لاغری برای لاغری سریع شکم

خطرات جراحی جدید لاغری برای لاغری سریع شکم

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خطرات جراحی جدید لاغری برای لاغری سریع شکم

داشتن شکمی صاف و عاری از چربی های اضافه ، علاوه بر ایجاد تناسب اندام و خوش فرمی در فرد ، موجب بالا رفتن اعتماد به نفس در فرد خواهد شد ، با روش جراحی جدید لاغری می توان لاغری سریع شکم  را میسر ساخت اما این روش با عوارض و خطراتی همراه می باشد که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته شده است.

لاغری سریع شکم

در رابطه با لاغری سریع شکم می توان عنوان نمود که با روش های جدیدی نظیر ؛ لیپوساکشن ، لیپولیز و لیپوماتیک می توان به طور موثری طی یک جلسه ، به سرعت چربی های موضعی نواحی مختلف بدن مانند ؛ پهلو ، ران ، باسن ، غبغب ، کتف ، بازو ، شکم و .... را از بین برد و پس از انجام مراقبت های لازم و رعایت رژیم غذایی با انجام ورزش کافی می توان نتایج حاصل از لاغری موضعی را برای همیشه حفظ نمود که در اینجا خطرات جراحی جدید لاغری برای لاغری سریع شکم با روش لیپوماتیک مورد بررسی قرار دارد .

لیپوماتیک لاغری شکم

با ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه ی شکم ،به کمک کمپرسورهای حاوی هوای فشرده ، لوله ی بسیار باریک کانولا و حرکت ارتعاشی و بسیار سریع آن در اثر امواج اینفراسونیک و باد  ، سلول های چربی های اضافی شکسته و با مکش دستگاه به بیرون از بدن تخلیه می شوند . جهت نابودی چربی ها ، کانولا با ایجاد برش کوچکی بر روی پوست وارد بدن شده و در برخورد با چربی ها ، شروع به ارتعاش و شکستن چربی ها می کند . به دلیل عدم آسیب به بافت چربی های تخلیه شده ، می توان از آنها به عنوان فیلر در نواحی مختلف صورت و بدن استفاده نمود .

خطرات جراحی لاغری

عوارض و خطرات حاصل از اعمال روش لیپوماتیک با توجه به واکنش بدن به این روش در افراد مختلف می توان شامل یک یا چند مورد از موارد زیر باشد :
  • حساسیت به ماده ی بیحس کننده ی موضعی یا همان لیدوکائین
  • تورم و کبودی : به دلیل تخلیه چربی ها و حرکات ارتعاشی کانولا ، پس از عمل تورم و کبودی حتما ایجاد خواهد شد
  • خونریزی : این عارضه در افرادی که داروهای ضد انعقاد خون یعنی آسپرین و وارفارین مصرف می کنند ، دیده می شود ، لذا یک الی دو هفته قبل از جراحی باید مصرف چنین داروهایی در فرد متقاضی قطع گردد .
  • عفونت : در صورت عدم استرلیزه بودن اتاق عمل ، احتمال ایجاد عفونت بسیار زیاد خواهد بود .
در افراد مبتلا به دیابت شدید ، لوپوس پیشرفته و مصرف کنندگان داروهای ضد سرطان مانند کورتون نیز احتمال ایجاد عفونت وجود دارد .
  • مسمومیت : در اثر مصرف داروهایی که در لیپوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد برای طولانی مدت ، ممکن است فرد دچار مسمومیت گردد لذا قبل از جراحی هر گونه مصرف دارویی خود را به اطلاع پزشک معالج خود برسانید .
کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X