هزینه و عوارض انواع روش های جراحی لاغری بازو همراه با تصاویر

هزینه و عوارض انواع روش های جراحی لاغری بازو همراه با تصاویر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و عوارض انواع روش های جراحی لاغری بازو همراه با تصاویر

تناسب اندام در بالا بردن اعتماد به نفس و راحتی فرد مخصوصا به هنگام لباس انتخاب کردن و پوشیدن بسیار مهم می باشد ، حتی چاقی موضعی و افتادگی پوست در ناحیه ی بازو در برخی افراد مشکل ساز می باشد ، از این رو در این مقاله ، هزینه و عوارض انواع روش های جراحی لاغری بازو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

جراحی لاغری بازو

در رابطه با جراحی لاغری بازو باید عنوان نمود که به این نوع جراحی لیفت بازو یا براکیوپلاستی گفته می شود که در آن به کمک جراحی چربی ناحیه ی بازو برداشته می شود و پوست شل آن سفت می گردد . پوست افتاده ی ناحیه بازو در اثر چاق و لاغر شدن های متوالی ، افزایش سن و زمینه ی ارثی ممکن است در فرد ایجاد شود .

انواع روش های جراحی لاغری بازو

انتخاب روش مناسب جراحی لاغری بازو ، با توجه به کیفیت پوست و میزان چربی زیر پوست و چربی خود پوست می تواند با یکی از روش های ؛ لیپوساکشن ، لیفت بازو با برش کوچک ، براکیوپلاستی استاندارد ،لیفت بازو با برش بزرگ که هر کدام تکنیک و روش خاص خود را دارد ، صورت می پذیرد .

نحوه ی انجام لیفت بازو

معمولا جراحی لیفت بازو به صورت سرپایی با تزریق آرام بخش داخل وریدی یا بیهوشی عمومی صورت می پذیرد ، پزشک متخصص جراحی پلاستیک برش های لازم در قسمت داخلی زیر بازو یا  داخل بازو ، برای برداشتن پوست و چربی اضافی بر روی بازو انجام می دهد که در این میان ممکن است از عمل لیپوساکشن به عنوان درمان تکمیلی جهت برداشت چربی ها استفاده نماید ، پس از برداشت چربی و پوست اضافه ، برش ها جمع می شود تا بازو سفت و نرم تر گردد و سرانجام پوست روی خط جدید بازو قرار گرفته و برش ها بخیه زده می شوند .

نتایج حاصل از جراحی زیبایی بازو

نتایج حاصل از جراحی لیفت بازو تقریبا دائمی خواهد بود اما در صورت افزایش سن در فرد ، ممکن است پوست بازو شل گردد .

عوارض انواع روش های جراحی لاغری بازو

عمل جراحی لاغری بازو ، مانند دیگر عمل های جراحی با عوارضی همراه خواهد بود که بسیار کم هستند که عبارتند از :
  • عوارض ناشی از بیهوشی که به شکل واکنش نامطلوب به آن می باشد .
  • جمع شدن خون یا مایع در زیر پوست بازو که نیاز به تخلیه ی آن وجود دارد .
  • عفونت و خونریزی
  • ایجاد اسکار
  • حساسیت و ایجاد آلرژی
  • تغییر در حس
  • آسیب به بافت های زیرین
  • نیاز به جراحی ترمیمی در مواردی با نتایج نامطلوب

هزینه ی جراحی لاغری بازو

افرادی که در فکر جراحی لاغری بازو هستند ، هزینه ی عمل ،فاکتور مهمی در تصمیم گیری آنها می باشد ؛ هزینه ی جراحی لاغری بازو با توجه به منطقه ی جغرافیایی و روش انتخابی عمل جراحی و دستمزد پزشک متخصص در کلینیک های زیبایی و پوست متفاوت می باشد . به منظور دستیابی به نتایج زیبا شناختی و حفظ فرم و عملکرد بازو مهارت و تجربه ی پزشک متخصص بسیار مهم می باشد . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X