هزینه جراحی لاغری موضعی جهت لاغری ران و بازو

هزینه جراحی لاغری موضعی جهت لاغری ران و بازو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه جراحی لاغری موضعی جهت لاغری ران و بازو

ران و بازو در برخی افراد مخصوصا خانم ها که خواهان اندامی ظریف و زنانه هستند ، از چربی موضعی انباشته شده ای برخوردار می باشد که لازم است با روش مناسبی به حذف چربی های این ناحیه پرداخت ، از این رو در این مقاله هزینه جراحی لاغری موضعی جهت لاغری ران و بازو مورد بررسی قرار گرفته شده است . در رابطه با هزینه ی جراحی لاغری می توان عنوان نمود که چربی های اضافی در ران و بازو در مقایسه با چربی های ناحیه شکم و پهلوها از حجم کمتری برخوردار هستند ، از این جهت از بین بردن آنها می توان از روش لیپولیز که به کمک لیزر به سوزاندن چربی های این ناحیه می پردازد ، می توان استفاده کرد .

لیپولیز لاغری ران و بازو

به منظور حذف چربی های موضعی انباشته ی نواحی ران و بازو که در برابر ورزش و رژیم مقاوم هستند ، پزشک متخصص با ایجاد بیحسی موضعی و ایجاد برشی کوچک ، لوله ی کانولای بسیار نازکی به قطر 2 میلی متر را از طریق برش به زیر پوست و در محل چربی ها ، وارد بدن می کند ، حرارت اشعه ی لیزر از طریق کانولا به چربی های اضافه تابیده می شود و به طور موثری آنها را می سوزاند ، چربی های مایع شده در این روش بخشی از چربی از طریق مکش دستگاه لیپولیز و بخشی نیز از طریق جذب طبیعی بدن ، با سوخت و ساز از بدن دفع می گردد . استفاده از لیزر در روش لیپولیز به دلیل تحریک کلاژن و تولید آن ، شاهد برطرف شدن شل شدگی و سفت شدن پوست این نواحی خواهیم بود .

تعداد جلسات مورد نیاز

تعداد جلسات مورد نیاز برای از بین بردن چربی ناحیه ران و بازوها با لیپولیز بسته به حجم چربی این نواحی تعیین می شود .

هزینه جراحی لاغری

هزینه جراحی لاغری ران و بازو به کمک روش لیپولیز بسته تعداد جلسات درمانی مورد نیاز ، اندازه ی ناحیه ی تحت درمان ، تعداد اعضایی که در یک جلسه مورد لیپولیز قرار می گیرد و دستمزد پزشک معالج تعیین خواهد شد . هزینه ی جراحی چربی های اضافه با روش لیپولیز ، به دلیل قرار داشتن این عمل جزو عمل های زیبایی ؛ تحت پوشش بیمه قرار ندارد و به علت عدم ارائه ی تعرفه ی مشخص این عمل زیبایی از سوی وزارت بهداشت ، انجام آن در کلینیک های زیبایی مختلف با قیمت های مختلفی نیز می باشد . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X