مزایا و معایب عمل جراحی لاغری ران و پا

مزایا و معایب عمل جراحی لاغری ران و پا

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

مزایا و معایب عمل جراحی لاغری ران و پا

جراحی لاغری ران یکی از عمل های جراحی زیبایی است که در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.توجه به زیبایی در همه ی افراد به نوعی وجود دارد و نمیتوان گفت کسی دلش نمیخواهد زیبا باشد.برای همین افراد زیادی وجود دارند که تلاش میکنند روز به روز زیباتر از روز گذشته به نظر برسند و برای رسیدن به این هدفشان هم کارهای مختلف را امتحان میکنند. زیبا بودن فقط به چهره بستگی ندارد و اندام زیبا هم چیزی است که به زیبا بودن کمک میکند به همین علت باید همیشه به زیبایی اندام هم توجه داشت.برای اینکه بتوانید اندام زیبایی داشته باشید روش های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها جراحی لاغری ران است که در مدت کوتاهی نتیجه بخش است و میتواند زیبایی را به شخص هدیه دهد.برای همین تصمیم گرفته ایم در این مطلب به معرفی آن بپردازیم.

عمل جراحی لاغری ران با چه هدفی صورت میگیرد؟

عمل جراحی ران و یا پا یکی از روش های رایج برای دست یابی به لاغری موضعی  است که در موارد زیادی از آن استفاده میشود.در این روش با ایجاد برش هایی در پوست به قسمت هایی که در آن چربی وجود دارد نفوذ کرده و با انجام لیپوساکشن میتوان به راحتی چربی ها را در قسمت ران خارج کرد و به لاغری موضعی دست یافت.

چه کسانی باید از عمل جراحی لاغری ران استفاده کنند؟

به طور کلی عمل جراحی لاغری ران زمان توصیه میشود که فرد نتواند با استفاده از روش های طبیعی به لاغری اندام مورد نظر دست پیدا کند.تا جایی که ممکن است متقاضی این نوع عمل باید تلاش کند تا با استفاده از تغذیه ی مناسب و ورزش به اندام مطلوب خود دست پیدا کند. اما در موارد زیادی راهی به جز عمل جراحی لاغری ران وجود ندارد و چربی ها بیش از حد در یک نقطه ای تجمع یافته اند که در این صورت باید از این روش استفاده کرد.در صورتی که فرد به چاقی شدید مبتلا شده باشد جراحی بهترین روشی خواهد بود که میتواند از آن استفاده کند. البته بعد از جراحی باید از رژیم غذایی مناسبی استفاده کند تا وضعیت جدید حفظ شود.

مزایا و معایب جراحی لاغری پا

جراحی لاغری پا به طور کلی عوارض خاصی را در بر نخواهد داشت اما به هر حال یک نوع جراحی به حساب می آید و در افراد مختلف ممکن است عوارض را در بر داشته باشد برای همین باید قبل از هر چیز وضعیت بیمار به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. از مزایای این روش هم میتوان به نتیجه بخشی سریع تر نسبت به روش های دیگر اشاره کرد به طوری که هیچ روشی به این اندازه نمیتواند روی لاغری موضعی اثر بخشی خود را نشان دهد. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X