بهترین اعمال جراحی لاغری جهت لاغری ران و شکم و پهلو

بهترین اعمال جراحی لاغری جهت لاغری ران و شکم و پهلو

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

بهترین اعمال جراحی لاغری جهت لاغری ران و شکم و پهلو

ران ، شکم و پهلو از جمله رایج ترین نواحی بدن هستند که به چربی موضعی انباشته شده دچار می شوند ، این چربی ها معمولا در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاوم هستند لذا با روش های جراحی زیبایی می توان به طور موثری این چربی ها را از بین برد ، از این رو در این مقاله ، بهترین اعمال جراحی لاغری جهت لاغری ران و شکم و پهلو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لاغری ران

در رابطه با بهترین اعمال جراحی لاغری جهت لاغری ران و شکم و پهلو می توان عنوان نمود که با از بین رفتن چربی های موضعی این نواحی ، تناسب اندام و فرم دهی مناسب به بدن ، به نحوی مطلوبی ایجاد خواهد شد و اعتماد به نفس فرد افزایش خواهد یافت . به کمک بهترین اعمال جراحی لاغری می توان در کوتاه ترین زمان ممکن به اندام زیبایی دست یافت که این اعمال جراحی لاغری عبارتند از :

لیپوماتیک

در این روش که از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشد ، بدون بی هوشی، درد و خونریزی و تنها با ایجاد بیحسی موضعی پزشک متخصص ، شکاف بسیار ریزی ایجاد می کند و لوله ای با قطر 2 میلی متر که کانولا نام دارد به زیر پوست در محل چربی ها وارد ناحیه ی ران ، شکم یا پهلو خواهد کرد ، حرکات سریع و ارتعاشی لوله ی کانولا چربی های انباشته شده را تخریب می کند و در نهایت چربی ها با مکش دستگاه لیپوماتیک از بدن تخلیه خواهند شد . لاغری موضعی به کمک لیپوماتیک برای افرادی مناسب خواهد بود که تقریبا وزن نرمالی دارند و تنها در برخی نواحی بدن خود چربی موضعی دارند ، از این رو در افراد با چاقی مفرط ابتدا باید با رژیم و ورزش کاهش وزن صورت پذیرد و سپس به لاغری موضعی اقدام گردد .

لیپولیز با لیزر

در این روش به کمک اشعه ی لیزر که به چربی های نواحی مختلف بدن تابیده می شود ، چربی ها به طور موثری سوزانده شده و در نهایت با جذب بدن و تخلیه چربی توسط دستگاه ، چربی های سوزانده شده که مایع شده اند ، از بدن خارج خواهند شد . اشعه ی لیزر در این روش نیز به مانند روش لیپوماتیک ، از طریق کانولا وارد چربی های انباشته شده می گردد تا تجزیه و ذوب شدن آنها صورت گیرد .

لیپوساکشن

در این روش که سنتی ترین روش لاغری موضعی محسوب می شود ، به کمک مکش دستگاه لیپوساکشن ، چربی های اضافی نواحی مختلف بدن ، از دیگر بافت های بدن جدا و با مکش از بدن تخلیه می گردد ، آسیب شدید به دیگر بافت های بدن و عوارض بسیار دیگر باعث شده که از این روش کمتر استفاده گردد .

ابدومینوپلاستی

با این نوع از جراحی زیبایی شکم ، شل و آویزان بودن شکم در افراد مبتلا به این عارضه از بین خواهد رفت که از ساکشن چربی ها در این نوع جراحی به منظور از بین بردن چربی های شکم و پهلو استفاده می گردد . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X