عوارض روش بلفاروپلاستی بدون جراحی

عوارض روش بلفاروپلاستی بدون جراحی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض روش بلفاروپلاستی بدون جراحی

تمایل به زیبا بودن چیزی است که به نوعی در همه ی انسان ها وجود دارد برای همین بسیاری از افراد برای این که به زیبایی قابل قبول دست پیدا کنند از روش های مختلفی استفاده میکنند.برای این که از زیبایی قابل توجهی برخوردار بود باید تمام اجزای چهره زیبایی خود را داشته باشد.پلک یکی از قسمت هایی است که تاثیر زیادی را در زیبایی ایفا میکند و وجود مشکل در آن میتواند به صورت قابل توجهی زیبایی را کاهش دهد.افتادگی پلک میتواند به دلایل مختلفی رخ دهد از جمله افزایش سن و یا افتادگی پلک مادزادی .به هر حال در هر مورد باید برای درمان آن راه حلی را اتخاذ کرد تا با استفاده از آن بتوان ظاهر زیبایی را به پلک ها بخشید.یکی از بهترین روش ها بلفاروپلاستی بدون جراحی است که در این مطلب به آن میپردازیم.

بلفاروپلاستی بدون جراحی چیست؟

بلفاروپلاستی بدون جراحی یکی از روش هایی است که برای درمان افتادگی پلک ها به صورت گسترده از آن استفاده میشود.با کمک این روش میتوان زیبایی را به پلک ها برگرداند و افتادگی و یا خسته به نظر رسیدن پلک ها را از بین برد.با استفاده از بلفاروپلاستی بدون جراحی چشمان حالت شاداب و جذاب پیدا میکنند و حتی تیرگی هم در پلک ها کاهش پیدا میکند. بلفاروپلاستی بدون جراحی انجام میپذیرد و برای انجام آن نیاز به بیهوشی نیست برای همین بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای مشکلات پلک خود از این روش استفاده کنند. در این روش با استفاده از دستگاه پلاسما لایه سطحی پوست از بین میرود و به گاز تبدیل میشود.

بلفاروپلاستی بدون جراحی چه عوارضی دارد؟

استفاده از روش بلفاروپلاستی بدون جراحی برای درمان مشکلات پلاک تقریبا عوارض خاصی را در بر نخواهد داشت و کلیه ی عارضه ها کوتاه مدت خواهند بود.این روش در مقایسه با سایر روش ها دوران نقاهت کمتری دارد و فرد میتواند سریعا به نتیحه برسد.طبق نظرسنجی هایی که انجام گرفته است تقریبا تمام افرادی که از بلفاروپلاستی بدون جراحی استفاده کرده اند دچار عارضه نشده اند و رضایت کافی را از نتایج بلفاروپلاستی داشته اند.

بلفاروپلاستی برای چه کسانی منع میشود؟

تقریبا در صورتی که در پلک فرد عفونت و التهابی وجود نداشته باشد میتوان از این روش برای بهبود وضعیت پلک ها استفاده کرد.البته در صورتی که فرد پوست بسیار تیره ای داشته باشد و یا بیش از حد دچار پوست های اضافی روی پلک خود باشد نمیتواند از این روش استفاده کند. همچنین در موارد دیگری هم ممکن است این روش کاربرد نداشته باشد که متخصصان میتوانند آن را تشخیص دهند. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X