هزینه و قیمت بلفاروپلاستی پلک پایین در تهران

هزینه و قیمت بلفاروپلاستی پلک پایین در تهران

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

هزینه و قیمت بلفاروپلاستی پلک پایین در تهران

افتادگی پلک یکی از مشکلاتی است که میتواند زیبایی افراد را تا حد زیادی کاهش دهد به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال راه حلی میگردند تا به درمان آن بپردازند و زیبایی را به چهره ی خود بازگردانند.کاهش زیبایی میتواند علاوه بر مشکلات زیبایی مشکلات دیگری را نیز برای فرد به وجود آورد.افسردگی و گوشه گیری مشکلاتی هستند که در پی مشکلات زیبایی مانند افتادگی پلک ها به وجود خواهند آمد.برای همین باید به درمان آن زودتر از هر چیزی فکر کرد.در افتادگی پلک پایین بلفاروپلاستی پلک پایین میتواند بهترین گزینه باشد و نتایج رضایت بخشی را برای فرد به دنبال داشته باشد.

عمل بلفاروپلاستی پلک پایین چیست؟

بلفاروپلاستی پلک پایین یکی از روش هایی است که به درمان مشکلات پلک پایین کمک میکند.این مشکلات میتواند شامل افتادگی پلک باشد یا اینکه پلک فرد دچار پف کردگی شده باشد.این روش جزء یکی از روش های غیر جراحی به حساب می آید برای همین معایب روش های جراحی را ندارد و بسیاری از افراد میتوانند از آن استفاده کنند.مخصوصا برای مواردی که نمیتوان از بیهوشی استفاده کرد برای درمان افتادگی و مشکلات پلک پایین بلفاروپلاستی پلک پایین بهترین روش ممکن خواهد بود.

مشکلات پلک به چه دلایلی رخ میدهد؟

پاسخ به این سوال که علت مشکلات پلک چیست میتواند مقداری سخت باشد چون در هر فردی ممکن است علت مختلفی در پشت مشکلات پلکی وجود داشته باشد اما به طور کلی افتادگی و ایجاد پف در پلک ها اغلب به دلیل افزایش سن رخ میدهد اما در مواردی هم فرد به صورت مادرزادی از زمان تولد دچار افتادگی پلک است.حتی ممکن است افتادگی پلک به علت برخورد فیزیکی صورت گرفته باشد که در هر صورت زمانی که پلک ها عفونت و تورم نداشته باشند میتوان از بلفاروپلاستی پلک پایین برای درمان مشکلات پلک پایینی استفاده نمود.

چه افرادی میتوانند از بلفاروپلاستی پلک پایین بهره بگیرند؟

معمولا برای انجام این عمل در صورتی که فرد به صورت مادرزادی دچار افتادگی پلک باشد باید سن 18 سالگی را گذرانده باشد اما در افتادگی های ناشی از پیری معمولا سن 30 سالگی به بعد پیشنهاد میشود. افرادی که به دلیل مشکلات پلک پایینی مانند پف کردگی و افتادگی دچار مشکلات بینایی شده اند و یا در تمام طول روز چشم هایشان خسته به نظر میرسد بهتر است از این عمل بهره بگیرند تا مشکلی که دارند رفع شود.البته پلک فرد باید مشکل خاصی مانند زخم،تورم و ... را نداشته باشد و از نظر فیزیکی پلک های سالمی را داشته باشد.همچنین بهتر است مصرف الکل و دخانیات قبل از بلفاروپلاستی پلک پایین توقف یابد. کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X