عمل بینی ارزان چگونه انجام می شود و چقدر درد دارد؟

عمل بینی ارزان چگونه انجام می شود و چقدر درد دارد؟

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عمل بینی ارزان چگونه انجام می شود و چقدر درد دارد؟

هزینه ی جراحی زیبایی بینی ، فاکتور بسیار مهمی در تصمیم گیری فرد برای انجام چنین عمل زیبایی می باشد زیرا هزینه ی جراحی زیبایی بینی بیش از اندازه بالا است ، اما آیا عمل بینی ارزان قیمت نیز وجود دارد ؟ عمل زیبایی بینی که در اصطلاح پزشکی به آن رینوپلاستی گفته می شود با هدف زیبایی و اصلاح ظاهر بینی توسط پزشک متخصص جراحی پلاستیک با روش ها و تکنیک های خاص پزشکی طی عملی پیچیده و سنگین با بیهوشی صورت می پذیرد که با توجه به نوع بینی معمولا بین 4 تا 8 میلیون برای فرد هزینه در بر خواهد داشت.

عمل بینی ارزان

اگر چه عمل زیبایی بینی با هزینه ی بالایی صورت می پذیرد ، اما مواردی هم وجود دارد که می توان این نوع عمل زیبایی را ارزان تر تمام کرد ؛ انجام عمل زیبایی بینی در بیمارستان های آموزشی تهران توسط رزیدنت ها با هزینه ی بسیار کمی انجام می شود زیرا در این حالت بینی فرد برای رزیدنت ها به عنوان یک نمونه ، به منظور تمرین و آزمایش مورد جراحی قرار می گیرد. از سوی دیگر ، چنانچه فرد متقاضی جراحی زیبایی بینی ، با کارمندان یا پزشکان برخی کلینیک های زیبایی آشنا باشد ، هزینه کمتری را پرداخت می نماید. همچنین اگر فرد متقاضی جراحی زیبایی بینی ، از کارمندان مرکز یا کلینیک زیبایی باشد تنها با پرداخت هزینه ی وسایل مورد استفاده در اتاق عمل می تواند ، این نوع عمل زیبایی را تجربه کنند . برخی پزشکان متخصص تازه کار ، برای شروع جراحی های خود معمولا هزینه ی پایین تری نسبت به دیگر پزشکان ماهر و تجربه برای این نوع عمل زیبایی دریافت می کنند ، از این می توان گفت که در این مورد نیز جراحی زیبایی بینی ارزان تر خواهد بود . به طور کلی هزینه جراحی زیبایی بینی با توجه به نوع بینی ، منطقه ی جغرافیایی کلینیک زیبایی ؛ دستمزد پزشک جراح و متخصص بیهوشی ، هزینه ی اتاق عمل ، داروها ؛ وسایل مصرفی ، ویزیت های قبل و بعد از جراحی ، هزینه ی اقامت در صورت مسافرت کردن فرد و هزینه ی رفت و آمد تعیین می شود و از جمله گران ترین عمل های زیبایی محسوب می شود که به دلیل تغییرات حاصل از آن در زیبایی و چهره ی فرد در افراد مختلف با شرایط مختلف اقتصادی به شکل فزاینده ای انجام می شود .

عمل زیبایی بینی چقدر درد دارد؟

به دلیل ایجاد بیهوشی در فرد به هنگام جراحی فرد دردی را احساس نخواهد کرد ، تنها پس از انجام جراحی درد ناشی از تغییرات ایجاد شده در بینی توسط پزشک ، فرد درد را احساس خواهد کرد که در این مورد با مصرف مسکن های تجویز شده می توان آن را تحمل کرد . کلینیک تخصصی جراحی زیبایی ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X