لیپوماتیک ساق پا برای رفع چربی های اضافی

لیپوماتیک ساق پا برای رفع چربی های اضافی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

لیپوماتیک ساق پا برای رفع چربی های اضافی

توجه به زیبایی امری است که در همه ی انسان ها وجود دارد و به آن توجه میشود به همین دلیل بسیاری از افراد برای اینکه زیبایی شان کامل شود از انواع روش ها استفاده میکنند.وجود چربی ها در قسمت های مختلف یکی از مشکلاتی است که میتواند باعث کاهش زیبایی و زشتی اندام شود.از بین بردن چربی ها با ورزش و تغذیه ی سالم در اکثر موارد به عنوان بهترین راه ممکن به تمام افراد پیشنهاد میشود اما در بعضی موارد هم از بین بردن چربی با استفاده از جراحی به عنوان راهی نتیجه بخش پیشنهاد میشود. لیپوماتیک ساق پا یکی از مواردی است که برای از بین بردن چربی ها در قسمت ساق پا از آن استفاده میشود. در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا شما را با لیپوماتیک ساق پا برای رفع چربی های اضافه آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

علت چربی های ساق پا چیست؟

معمولا بر خلاف  باور عموم وجود مقادیر زیادی چربی در قسمتی از بدن بیشتر میتواند دلایل ژنتیکی داشته باشد.اما تغذیه ی نا مناسب هم نقش بزرگی را در وجود چربی های اضافه در قسمت هایی از بدن دارد.چربی های ساق پا هم معمولا به دلایل ژنتیکی و تغذیه مناسب به وجود می آیند.همینطور کمبود فعالیت و ورزش نکردن هم باعث میشود تا چربی ها در ساق پا افزایش یابند.

لیپوماتیک ساق پا جیست؟

لیپوماتیک ساق پا یکی از روش های جراحی زیبایی است که برای خارج کردن چربی های اضافه در این نقطه از آن استفاده میشود.در این روش با ورود لوله ی نازکی به درون بافت جربی های اضافی که در زیر پوست وجود دارند خارج میشوند.معمولا لیپوماتیک ساق پا نیازی به بیهوشی ندارد و با استفاده از بی حسی موضعی انجام میپذیرد.

دوران نقاهت لیپوماتیک ساق پا

معمولا به علت ایجاد برش های سطحی در لیپوماتیک پا دوره ی نقاهت بسیار کوتاه خواهد بود و فرد میتواند در مدت زمان کوتاهی به فعالیت های روزمره ی خود ادامه دهد.معمولا بعد از این عمل ممکن در ناحیه ی مورد نظر تورم و کبودی ایجاد شود که کاملا طبیعی خواهد بود و بعد از مدتی رفع میشود.

هزینه ی لیپوماتیک ساق پا

برای این که بتوان هزینه ی لیپوماتیک ساق پا را محاسبه کرد بهتر است به متخصصان زیبایی مراجعه کرد تا با بررسی شرایط بیمار هزینه ی دقیق محاسبه شود.میزان تخصص پزشک مورد نظر،محلی که کلینیک در آن قرار دارد و وضعیت بیمار مهمترین عواملی هستند که در قیمت عمل جراحی تاثیر خواهند گذاشت. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X