روش های درمانی رفع کچلی پوست صورت

روش های درمانی رفع کچلی پوست صورت

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روش های درمانی رفع کچلی پوست صورت

شاید تصور کنید کچلی مشکلی است که فقط در موهای سر رخ میدهد و در صورتی که در سایر نقاط بدن رخ دهد مشکلی را به وجود نخواهد آورد.البته این موضوع تا حدی برای بانوان درست است و در حالی که مژه و ابروهای پر پشتی داشته باشند کاملا صحیح  خواهد بود.اما در آقایان مشکل دیگری هم وجود دارد که به آن کچلی پوست صورت میگویند. زمانی که آقایان موهای صورتشان را از دست بدهند و دچار کچلی ریش و سبیل شوند قطعا دچار نگرانی های زیادی میشوند و به دنبال روش هایی خواهند گشت که کچلی پوست صورت شان را درمان کنند.ریش و سبیل در صورتی آقایان نقش زیادی را در زیبایی ایفا میکند به همین علت نباید آن را نادیده گرفت .پس در این مطلب ما را همراهی کنید.

علت کچلی پوست صورت در آقایان چیست؟

کچلی پوست صورت نوعی از کچلی است که در آقایان به دلیل وجود موها در این قسمت ممکن است رخ دهد .در صورتی که خانم ها هر چقدر در قسمت صورت خود موهای کمتری داشته باشند احساس بهتری را خواهند داشت. علت کچلی پوست صورت معمولا به عوامل ژنتیکی بر میگردد و در اکثر اوقات افرادی که از این مشکل رنچ میبرند به صورت ارثی آن را به ارث برده اند.البته عوامل دیگری هم وجود دارد که میتواند باعث کچلی صورت شود اما در اکثر موارد دلیل کچلی صورت ارثی است.در موارد نادری هم ممکن است مشکلات تغذیه، قرار گرفتن در معرض مواد شیمایی و مشکلات این چنینی باعث کچلی صورت در آقایان شود.

استفاده از داروهای گیاهی برای تقویت موی صورت

داروهای گیاهی میتوانند یکی از مناسب ترین روش  هایی باشند که برای کچلی پوست صورت به کار گرفته میشوند اما مشکلی که وجود دارد این است که در همه ی موارد این داروها نتیجه بخش نخواهند بود.قبلا از استفاده از داروهای گیاهی باید این نکته را مورد بررسی قرار دهید که موهای صورتتان کاملا خالی است و یا نازک و ضعیف اند؟در صورتی که ضعیف باشند داروهای گیاهی قطعا انتخاب خوبی خواهند بود. برای بهره گیری از داروهای گیاهی میتوانید از زرده ی تخم مرغ، روغن زیتون،روغن نارگیل و ... به صورت موضعی بر روی پوست صورتتان استفاده کنید و با این مواد صورتتان را ماساژ دهید.این کار میتواند نتیجه ی مطلوبی را داشته باشد.

استفاده از روش های کاشت ریش برای کچلی پوست صورت

روش های کاشت بهترین درمان برای کچلی پوست صورت خواهند بود چون به صورت کاملا سریع شما را به هدفتان میرسانند و میتوانید در مدت زمان کمی شاهد رشد موهای جدید بر روی صورتتان باشید.افرادی که به صورت ارثی از ریش و سبیل برخوردار نیستد و یا در قسمتی از صورت به صورت کامل کچلی را مشاهده میکنند بهتر است از این روش بهره بگیرند. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X