رفع کچلی جلوی مو با کاشت موی طبیعی

رفع کچلی جلوی مو با کاشت موی طبیعی

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

رفع کچلی جلوی مو با کاشت موی طبیعی

کچلی جلوی مو یکی از مشکلاتی است که میتواند هر فردی با آن روبرو شود در واقع زمانی که کچلی مو به وجود می آید فرد دچار نگرانی میشود که تمام موهای خود را از دست دهد چون یکی از نشانه های کچلی کامل از دست دادن موهای جلوی سر است.معمولا با وقوع کچلی در این قسمت ها فرد دچار مشکلات روحی میشود و نمیتواند به خوبی برای رفع کچلی جلوی مو اقداماتی را در پیش گیرد به همین علت موها به صورت کاملا ریزش میکنند. همچنین مشکلات روحی و استرسی که فرد در طی ریزش مو تجربه میکند میتواند رشد موهای سر را تسریع کند و فرد در مدت زمان کوتاهی شاهد باشد که تمام موهای خود را از دست داده است.

علت کچلی جلوی مو

برای اینکه بتوانید به علت کچلی جلوی مو پی ببرید بهترین روش این است که به یک متخصص زیبایی مراجعه کنید تا با بررسی شرایط دلیل ریزش مو ها در قسمت جلوی سرتان مشخص شود.اما به صورت کلی دلیل اصلی بیشتر ریزش مو ها در این قسمت مشکلات ژنتیکی است و فرد از لحاظ ارثی مستعد این نوع ریزش مو است. البته کچلی جلوی مو دلایل دیگر هم دارد.مثلا  کم خونی یکی از مشکلاتی است که با ریزش مو به صورت مستقیم در ارتباط است و افراد زیادی به این دلیل دچار ریزش مو ها میشوند.همچنین وجود عوامل بیماری زا مانند قارچ ها و ... هم یکی از دلایل ریزش مو است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

درمان کچلی جلوی مو با جراحی کاشت موی طبیعی

کاشت موی طبیعی یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که میتوانید برای درمان کچلی جلوی مو از آن استفاده کنید.با استفاده از این روش مطمئن خواهید بود که به نتیجه ی دلخواه دست پیدا خواهید کرد.معمولا برای کچلی هایی که علت آن عوامل ژنتیکی است استفاده از روش های جدید کاشت مو بهترین نتیجه را خواهد داشت. در روش های کاشت معمولا موها از یک قسمت سر و یا سایر نقاط بدن گرفته میشود و در قسمتی دیگر کاشته میشود.در برخی از روش های کاشت بیهوشتی و جراحی وجود دارد و لازم است بخیه زده شود اما روش هایی هم وجود دارند که بدون بخیه و جراحی انجام خواهند گرفت.

درمان کچلی جلوی مو با داروهای گیاهی

درمان کچلی جلوی مو با داروهای گیاهی هم کاملا اثر گذار خواهد بود به شرط این که کچلی در این قسمت ها ارثی نباشد و به دلیل ضعیف شدن ریشه ی موها فرد دچار کچلی موهای سر شده باشد.البته استفاده از داروهای گیاهی زمان بر خواهد بود و فرد نمیتواند سریعا به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کند. کلینیک تخصصی کاشت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X