طب سنتی و درمان طبیعی طاسی سر

طب سنتی و درمان طبیعی طاسی سر

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

طب سنتی و درمان طبیعی طاسی سر

طاسی سر مشکلی است که ممکن است بسیاری از افراد در سنین مختلف با آن مواجه شوند.قطعا در صورتی که این مشکل در سنین جوانی و قبل از آن به سراغ فرد بیاید مشکلات بسیاری را ایجاد خواهد کرد.معمولا در دوره ی جوانی اهمیت به وضعیت ظاهری و زیبایی در حداکثر خود قرار دارد و افراد میکوشند در این دوران به هر روشی که شده زیبایی خود را حفظ کنند. برای همین در صورتی که دچار طاسی سر شوند به سراغ روش های مختلفی میروند تا با استفاده از آن بتوانند مشکل طاسی سر خود را حل کنند. درمان طبیعی طاسی سر یکی از مواردی است که بسیاری از افراد برای حل مشکل کم پشتی و ریزش مو از آن استفاده میکنند.

فایده ی درمان طبیعی طاسی

درمان طاسی با روش های طبیعی به این علت مورد استقبال قرار گرفته است که با کمترین هزینه ی ممکن میتوان به آن دست یافت.علاوه بر این استفاده  از طب سنتی و روش های طبیعی برای درمان ریزش مو میتواند این فایده را داشته باشد که فرد بدون عوارض به درمان کم پشتی موهای خود بپردازد و عوارض مختلف روش های دیگری را تجربه نکند. معمولا تمامی داروهای گیاهی به راحتی در دسترس هستند حتی بسیاری از آن ها از مواد غذایی ای هستند که در خانه ی اکثر ما وجود دارند به همین دلیل میتوانید در کمترین زمان به درمان طبیعی طاسی سرتان بپردازید.علاوه بر این داروهای گیاهی معمولا اثرات طولانی مدتی را دارند و بر خلاف داروهای دیگر با قطع مصرف نتایج آن از دست نمیرود.

استفاده از تخم مرغ برای درمان طبیعی طاسی

تخم مرغ یکی از بهترین مواد غذایی است که میتوانید برای درمان طبیعی طاسی سر از آن استفاده کنید.تخم مرغ با دارا بودن پروتئین میتواند به تقویت ریشه مو و ساقه ی مو بپردازد.همچنین ویتامین های مختلف و مواد مغذی ای که در تخم مرغ وجود دارد به تقویت ریشه ی مو کمک میکند و به همین علت میتوانید از تخم مرغ به عنوان یک داروی موثر برای درمان طبیعی طاسی بهره بگیرید. برای استفاده از تخم مرغ بهتر است موهای سرتان را با آن ماساژ دهید و با یک کلاه پلاستیکی آن را بپوشانید تا جذب موهایتان شود.بعد از گذشت نیم تا یک ساعت میتوانید موهایتان را شستشو دهید.

درمان طبیعی طاسی با شیرین بیان

یکی از بهترین داروهایی که میتوانید برای درمان ریزش مو از آن استفاده کنید قطعا شیرین بیان میباشد.شیرین بیان دارای خاصیت آنتی بیوتیکی است و میتواند التهابات و مشکلات پوستی را در کف سر کاهش دهد.همچنین باعث تقویت فولیکول های مو میشود و موهای نازک را به سرعت تقویت میکند. بهتر است شیرین بیان را با مقداری آب بجوشانید و بعد از سرد شدن آن را به صورت موضعی بر روی قسمت هایی که کم پشت تر است قرار دهید. کلینیک تخصصی تقویت مو ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X