قیمت و کاربرد گن لیپولیز برای لاغری

قیمت و کاربرد گن لیپولیز برای لاغری

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و کاربرد گن لیپولیز برای لاغری

لیپولیز یکی از روش های موثر جهت از بین بردن چربی های اضافی تجمع یافته در نواحی مختلف بدن می باشد که در این مقاله کاربرد گن لیپولیز مورد بررسی قرار گرفته شده است .

لیپولیز چربی های موضعی

در روش لاغری لیپولیز ، از بین بردن چربی های موضعی به کمک اشعه ی لیزر می باشد که موجب تجزیه و ذوب شدن چربی ها و تبدیل آنها به مایع می گردد ، از این رو برای این منظور ؛ پزشک متخصص در ناحیه مورد نظر که به چربی های اضافی دچار می باشد ، برش کوچکی جهت عبور لوله ی دستگاه لیپولیز که کانولا دارد ، ایجاد می کند ، با عبور لوله از زیر پوست و رسیدن آن به چربی ها ، پالس نور لیزر به چربی ها موجب شکست چربی ها و مایع شدن آنها می گردد که در نهایت از طریق دفع بدن و مکش دستگاه ، چربی مایع شده از بدن تخلیه خواهد شد .

کاربرد گن لیپولیز

پس از لاغری با لیپولیز ، استفاده از گن با فشاری که به ناحیه تحت درمان وارد می کند ، باعث خواهد شد که حجم چربی های باقی مانده راحت تر و سریع تر از بدن خرن شود ، بدین ترتیب احتمال رسوب چربی در درون رگ های خونی با همان آمبولی چربی با درصد بالایی کاهش خواهد یافت . گن مورد استفاده پس از لیپولیز باید با فرم و سایز بدن تناسب داشته باشد و بهتر است تا 4 هفته از گن سفت به صورت 24 ساعته و تا 6 هفته از گن شل تنها برای طول روز استفاده گردد . حتی پس از حمام رفتن باید از گن استفاده نمود . با پوشیدن گن ، علاوه بر تخلیه ی مناسب چربی های مایع شده ، پوست ناحیه ی لیپولیز شده به طور موثری سفت خواهد شد . استفاده از گن پس از لیپولیز الزامی است و حتی در صورت بروز سرگیجه نیز باید آن را بست .

قیمت گن لیپولیز برای لاغری

گن های مختلفی در داروخانه ها و کالا پزشکی ها عرضه می شود که دارای قیمت های متفاوتی هستند ، قبل از خرید گن ، به منظور انتخاب مناسب گن با پزشک معالج خود در این رابطه مشورت کنید و حتما تا زمان دستیابی به نتیجه ی مطلوب از عمل لیپولیز آن را به طور منظم بپوشید . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X