روش های جراحی و غیرتهاجمی برای ساکشن چربی ران و پاها

روش های جراحی و غیرتهاجمی برای ساکشن چربی ران و پاها

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

روش های جراحی و غیرتهاجمی برای ساکشن چربی ران و پاها

افرادی که در قسمت های مختلف بدن خود دچار چربی اضافه می گردند به دلیل ایجاد تغییر در بدن به دنبال چاقی بیش از اندازه و به دلیل عدم تاثیری گزاری ورزش و رژیم بر اندام خود همواره به دنبال بهترین  روش درمانی رفع چاقی خود می باشند که روشهای جراحی و غیر تهاجمی بسیاری برای ساکشن چربی ران و پاها وجود دارد. برای خارج کردن چربی ران و پاها  روشهای جراحی  زیادی وجود دارد که چهار  روش لیپوساکشن و  لیپولیز، لیپوماتیک و بادی جت از سایر روش ها بیشترین کاربرد را دارند .

ساکشن چربی ران و پاها

لیپوساکشن برای درمان چاقی موضعی و خارج کردن چربی از نقاط مختلف بدن  و ران و پاها استفاده می گردد در این روش با ایجاد شکاف کوچک در پوست چربی های ران و پاها به وسیله یک دستگاه مکنده خارج می گردد و این عمل جراحی به بی هوشی نیاز دارد و حتما باید توسط جراح و تیم مجرب بیهوشی انجام گیرد تا محل دقیق برش ها مشخص و بخیه های آن در بافت های پوست به شکلی انجام گیرد که کمترین ماندگاری را در پوست داشته باشد.

لیپولیز

در این روش رفع چاقی چربی ها اول به وسیله لیزر ذوب می شوند تا چربی ها آسان تر از بدن خارج گردند سپس به وسیله دستگاه مکنده از محل برش ایجاد شده مکیده میگردند .

لیپوماتیک ران

در این نوع روش درمانی سلول های چربی ابتدا توسط ارتعاش امواج دستگاه از هم جدا می گردند اما ذوب نمی شوند و سپس با دستگاه مکنده از بدن خارج می گردند ، در این روش علاوه بر رفع چاقی پوست توسط دستگاه لیفت می گردد و پس از خارج کردن چربی از بدن پوست شل و افتاده نمی شود.

بادی جت

یکی از روش های جدید در پیکر تراشی و رفع چربی موضعی بادی جت می باشد در این روش چربی ها در مرحله اول به وسیله فشار آب از بافت بدن جدا می شوند و سپس خرد می گردند در این روش فشار آب پیوند میان چربی ها را از هم گسسته می نماید و خروج آن ها را آسان تر خواهد کرد و سپس توسط دستگاه مکیده می شوند و از بدن خارج می گردند . ساکشن چربی ران و پاها باید با توجه به وضعیت بیمار انتخاب گردد و نوع روش درمانی باید حتما با توصیه جراح برای بیمار انتخاب شود، روش درمانی خارج کردن چربی از ران و پاها باید به گونه ای باشد که کمترین میزان درد را برای بیمار در پی داشته باشد و عوارض آن حداقل باشد و بیمار را به رسیدن به اندامی ایده آل کمک نماید. کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X