حذف استریا بعد از زایمان با لایه برداری پوست شکم با عکس

حذف استریا بعد از زایمان با لایه برداری پوست شکم با عکس

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

حذف استریا بعد از زایمان با لایه برداری پوست شکم با عکس

یکی از نگرانی های عمده خانم های باردار بعد از دوران بارداری ایجاد ترک های پوستی در ناحیه شکم می باشد که باعث تغییر رنگ این قسمت از ناحیه بدن می گردد و ظاهر شکم را دچار تغییر می نماید، تغییرات ایجاد شده روی شکم و رفع ترک های ایجاد شده در آن نگرانی بسیاری از خانم های باردار  می باشد و به دنبال راهی مناسب و کم خطر برای خلاص شدن از  ترک ها می باشند اما حذف استریا بعد از زایمان با لایه برداری پوست شکم با عکس چگونه ممکن می باشد.

استریا

ترک های پوستی ایجاد شده در ناحیه شکم در دوران بارداری خانم ها و یا چاقی افراد به دلیل افزایش دور کمر و کشیدگی پوست و پارگی شبکه های بافت پوست  استریا نامیده می شود، این خطوط ایجاد شده به رنگ قرمز یا صورتی می باشند و بعد به رنگ سفید تغییر خواهند یافت و ظاهر زشتی را برای پوست شکم ایجاد می نمایند.

لایه برداری پوست شکم

ترک های ایجاد شده در ناحیه شکم بعد از دوران بارداری را با انواع روش های شیمیایی و دستگاه هایی مانند میکرودرم یا میکرونیدلینگ و مزوتراپی می توان رفع نمود که در هر کدام از این روش ها لایه های پوست برداشته می شود و لایه های جدید جایگزین می گردد اما بهترین روش درمان در موضوع ترک های شکم تحریک پوست به کلاژن سازی طبیعی و چرخه طبیعی تولید پوست می باشد که با استفاده از مواد طبیعی انجام می گیرد. استفاده از روغن کرچک، آلوئه ورا، سفیده تخم مرغ ، آب لیمو، شکرو پودر یونجه و ماساژ پوست شکم به طور روزانه به مدت چندین دقیقه برای رفع ترک های پوست مناسب می باشد و تا حد زیادی این ترک ها را کم رنگ و حذف می نماید. امروزه تبلیغات زیادی در مورد کرم های ضد ترک بعد از بارداری وجود دارد که با تبلیغات وسیع خود این ادعا را دارند که پوست شکم خانم ها را به حالت اولیه خود و قبل از بارداری برمی گردانند اما هیچکدام از این کرم ها نمی توانند تمام ترک های پوست را به طور کامل از بین ببرند .

لایه برداری طبیعی پوست شکم

لایه برداری پوست شکم با مواد طبیعی و آبرسان موجب می گردد پوست ویتامین ها و پروتئین های مورد نیاز خود را جذب نماید و با تکرار این روند درمانی ظاهر پوست بهبود پیدا نماید ، درمان های متعددی برای بهبود ترک های پوستی بعد از بارداری وجود دارد از جمله لیزر و روش های درمانی دیگر که به کاهش عمق و سطح ناصاف این گونه ترک ها کمک خواهند کرد و تهیه عکس قبل و بعد از ترک های شکم تاثیر این روش ها را به خوبی نشان خواهد داد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X