عوارض و قیمت انواع دستگاه لیزر بدن برای پوست های تیره

عوارض و قیمت انواع دستگاه لیزر بدن برای پوست های تیره

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

عوارض و قیمت انواع دستگاه لیزر بدن برای پوست های تیره

دستگاه لیزری یکی از روش های لایه برداری سطح پوست می باشد که صاف نمودن و مسطح کردن چروک سطح پوست و مشکلات پوستی مانند رفع ترک یا جای زخم را در به سه صورت خفیف ، متوسط و عمیق انجام  می دهد اما عوارض و قیمت انواع دستگاه لیزر بدن برای پوست های تیره چگونه می باشد.

دستگاه لیزر بدن

دستگاه لیزر بدن در انواع مختلفی وجود دارد و به دو روش تهاجمی که با ایجاد زخم همراه است و دیگری غیر تهاجمی که بدون زخم ایجاد می گردد لایه های نازک پوست بدن را جدا می نماید و از این طریق مشکلات پوستی مانند تیرگی یا ترک های پوستی و جای زخم را درمان خواهد کرد ، در این روش ها به دلیل برداشتن لایه های فرسوده پوست ترمیم و در آن کلاژن سازی تحریک می گردد و پوست شفاف و روشن می شود.

عوارض دستگاه لیزر بدن

استفاده از لیزر برای رفع مشکلات پوستی با عوارضی مانند ایجاد التهاب و قرمزی در پوست همراه می باشد که اگر تنظیم لیزر با توجه به وضعیت پوست به درستی انتخاب و انجام گیرد عوارضی کوتاه مدت و گذرا را برای بیمار ایجاد می نماید.

قیمت لیزر بدن

قیمت و هزینه هر لیزر به نوع دستگاه و مشکلات پوست و ناحیه تحت درمان ، تعداد جلسات، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک ها بستگی دارد و در هر بیماری متفاوت خواهد بود.

لیزر بدن پوست های تیره

افرادی که پوست تیره دارند برای رفع مشکلات پوستی خود دچار سردرگمی می شوند زیرا هر نوع روش درمانی برای این نوع پوست ها موثر نمی باشد بلکه باعث بروز مشکلات بیشتر برای آنان خواهد شد ، افرادی که پوست تیره دارند برای از بین بردن لک ها و رفع جای جوش از محلول های طبیعی و شیمیایی استفاده می نمایند اما  ممکن است این راه حل ها در رفع مشکل پوست های تیره به آنها کمکی نکند ، روشن نمودن و فرآیند زیباسازی در پوست های تیره امروزه با استفاده از تکنولوژی های لیزری مانند استفاده از دستگاه میکرودرم باعث می گردد تا غلظت ملانین در پوست های تیره کاهش پیدا کند و پوست سالم و روشن گردد. دستگاه لیزر بدن برای بازیابی سلامت پوست بدن و لایه برداری آن و رفع لک ها و چروک پوست بدن با استفاده از امواج لایه های مرده را پاکسازی می کند و از این طریق به پوست فرصت می دهد تا با کلاژن سازی طبیعی در خود موجب گردد پوست شفاف گردد و لک ها و تیرگی آن برطرف شود. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X