قیمت و هزینه هر شات لیزر برای رفع موهای زائد چانه

قیمت و هزینه هر شات لیزر برای رفع موهای زائد چانه

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

قیمت و هزینه هر شات لیزر برای رفع موهای زائد چانه

داشتن موی زائد و بیش از اندازه برای هر کسی مخصوصا خانم ها آزار دهنده می باشد و وجود این موها در صورت و نواحی چانه باعث ایجاد ظاهری خشن و مردانه در آنها می شود و حس اعتماد به نفس را در آنها پایین خواهد آورد، از بین بردن موهای زائد گرچه با روش های موقت آنها را برای مدتی از بین می برد اما روشی دائمی برای خلاص شدن از دست این موها نخواهد بود ، لیزر موهای زائد می تواند به افرادی که به موی زائد در صورت و بدن خود دچار هستند کمک نماید تا برای همیشه از دست این موها رهایی پیدا نمایند اما قیمت و هزینه هر شات لیزر برای رفع موهای زائد چانه چه مقدار می باشد.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد با استفاده از نور متمرکز لیزر انجام می گیرد و این نور با تابیدن به فولیکول های مو باعث می گردد تا فولیکول ها از بین روند و موهای زائد دوباره رشد ننمایند ، از این روش برای رفع موهای زائد دست و پا، زیر بغل و اندام های تناسلی استفاده می گردد، به دلیل تمرکز زیاد دستگاه های لیزری  رفع موهای  زائد که انواع مختلفی دارند ظرف چند ثانیه تعداد زیادی از موهای زائد نقاط مختلف بدن حذف می گردند و تعداد جلسات لیزر درمانی به میزان موها و ضخامت آنها بستگی دارد.

شات لیزر

در دستگاه های لیزری رفع موهای زائد برگه های مستطیل شکلی وجود دارند که در ابعاد مختلفی می باشند و لیزر موها با آنها انجام می گیرد این ورقه ها شات نامیده می شوند و هرچه تعداد موها در محل درمان کمتر و ضخامت کمتری داشته باشد شات کمتری مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت و هزینه هر شات در لیزر چانه

قیمت هر جلسه درمانی رفع موهای زائد به شات های مصرفی در ناحیه تحت درمان و ضخامت موهای زائد و نوع دستگاه لیزری بستگی دارد و تعداد جلساتی که منجر به حذف دائمی موهای زائد می شود هزینه لیزر موهای زائد را مشخص می نماید. پس از جلسات درمانی لیزر موهای زائد پوست کمی دچار التهاب می گردد که این مسئله بت استفاده از کرم های ترمیم کننده و کمپرس یخ رفع خواهد شد و بیمار تا زمان مراجعه برای جلسات بعدی لیزر درمانی باید حتما از معرض نور آفتاب قرار گرفتن خودداری نماید. در ناحیه چانه به دلیل استفاده کمتر از شات لیزر هزینه  لیزر موهای زائد چندان بالا نخواهد بود و اگر موها ضخامت زیادی نداشته باشند معمولا با انجام  ۴ تا۶ جلسه درمانی رفع می گردند. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X