نکات و نحوه رفع تیرگی واژن با لایه برداری لیزری پوست

نکات و نحوه رفع تیرگی واژن با لایه برداری لیزری پوست

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

نکات و نحوه رفع تیرگی واژن با لایه برداری لیزری پوست

لایه برداری پوست برای رفع تیرگی پوست  و زیباسازی آن امروزه با استفاده از مواد شیمیایی و روش های فیزیکی و با لیزر در تمام نقاط بدن انجام می گیرد که از این طریق بافت های پوست ترمیم شده و با کلاژن سازی پوست حالت شادابی و طراوتی تازه پیدا خواهد کرد، یکی از نواحی بدن خانم ها که تمایل دارند تیرگی آنجا را از بین ببرند ناحیه واژن می باشد که باید دید نکات و نحوه رفع تیرگی واژن با لایه برداری لیزری پوست چگونه انجام می گیرد. با گذشت زمان ناحیه تناسلی خانم ها به دلایل مختلفی دچار تیرگی می شود  و آنها در اولین قدم با درمان های خانگی و استفاده از مواد طبیعی سعی خواهند کرد این تیرگی را رفع نمایند اما اگر این مشکل با درمان خانگی رفع نگردد یکی از روش های تغییر رنگ واژن استفاده از لیزر جهت لایه برداری پوست این ناحیه از بدن خانم ها می باشد.

علل تیرگی واژن

ژنتیک و اختلالات هورمونی در تغییر رنگ ناحیه زیر بغل و کشاله رانها و دستگاه تناسلی تاثیر دارند همچنین تعرق زیاد و تماس با لباس های تنگ ، استرس، چاقی، اصلاح نادرست، داروها ، بروز عفونت، بالا رفتن سن موجب تغییر رنگدانه های ناحیه تناسلی در خانم ها می شوند.

رفع تیرگی واژن با لایه برداری لیزری

استفاده از دستگاه های لیزری جهت رفع تیرگی واژن موجب می گردد تا پوست این ناحیه شفاف و سفید گردد و در زمانی کوتاه و بدون درد پوست تیره سفید شود، لیزر درمانی با لایه برداری سطحی پوست واژن که دچار کدری شده است سبب می گردد تا کلاژن پوست فعال شود و پوست را تازه و باطراوت نماید ، از لیزر برای لایه برداری  پوست کشاله ران ، زیر بغل ، زانو ، واژن و آرنج جهت رفع تیرگی این قسمت ها می توان استفاده نمود. بعد از لایه برداری ناحیه تناسلی پوست این ناحیه دچار خارش و سوزش و التهاب می گردد که باید حتما خشک و تمیز نگه داشته شود تا عوارض لیزر درمانی بعد از چند روز رفع گردد. رفع تیرگی واژن با لیزر موجب می گردد رنگدانه های پوست با تابیدن لیزر تغییر رنگ داده و قسمت های کدر پوست لایه برداری شود و پوست جدید در این ناحیه شکل بگیرد که شفاف و روشن خواهد بود، دستگاه های لیزری با تحریک پوست به کلاژن سازی باعث تقویت بافت های واژن به طور دائمی می شوند و معمولا با یک جلسه درمان پوست جوانسازی و تازه می گردد. کلینیک تخصصی جوانسازی پوست ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X