خطرات عمل لیپولیز قبل از بارداری و بعد از زایمان

خطرات عمل لیپولیز قبل از بارداری و بعد از زایمان

21 فروردین ، 1401
کلینیک ایران نوین

خطرات عمل لیپولیز قبل از بارداری و بعد از زایمان

از بین بردن چربی های انباشته شده در نواحی مختلف بدن ، فرم دهی مناسب و دلخواهی را برای فرد ایجاد خواهد کرد ؛ زیرا برخی چربی های چندین ساله دیگر در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاوم شده اند و به این سادگی از بین نخواهند رفت ، از این رو در این مقاله به بررسی خطرات عمل لیپولیز قبل از بارداری و بعد از زایمان به عنوان یکی از روش های پیکرتراشی پرداخته شده است .

لیپولیز چربی های اضافی

به منظور از بین بردن چربی های موضعی نواحی مختلف بدن نظیر ؛ شکم ، پهلو ، ران ، چانه ، سینه مردان ، غبغب ، کمر ، ساق پا ، کتف ، زیر بغل و ... می توان از روش لیپولیز استفاده کرد ، در این روش به کمک امواج صوتی اولتراسوند یا اشعه ی لیزر ، با ایجاد یک برش کوچک جهت عبور لوله ی کانولا که اشعه لیزر یا ارتعاش امواج صورتی را به چربی ها منتقل کند ، استفاده می شود ، پس از انتقال ارتعاش امواج یا حرارت اشعه لیزر ، چربی های ناحیه ی تحت درمان به صورت مایع در خواهند آمد که در نهایت به کمک مکش دستگاه از طریق لوله ی کانولا و جذب طبیعی بدن ، چربی های شکسته شده ؛ از بدن دفع خواهند شد .

خطرات عمل لیپولیز

در رابطه با خطرات عمل لیپولیز قبل از بارداری و بعد از زایمان می توان عنوان نمود که اگر فرد چربی کمی دارد و پوست شکم زیاد دچار افتادگی نشده است و قصد بارداری دارد ، پس بهتر است اول باردار شود و پس از زایمان به پیکرتراشی با لیپولیز اقدام نماید . چنانچه فرد قبل از بارداری اقدام به لیپولیز چربی های ناحیه شکم کند ، این روش منافاتی با بارداری ندارد اما بهتر است اگر فرد بعد از عمل لیپولیز قصد بارداری داشته باشد ، باید یک سال و نیم تا دو سال از عمل لیپولیز یا هر نوع جراحی زیبایی شکم گذشته باشد و سپس اقدام به بارداری شود . اگر فرد پس از عمل زیبایی شکم بلافاصله اقدام به بارداری نماید با مشکلات پوستی زیادی نظیر ، ورم ، کبودی ، کشیدگی پوست ، شل شدگی پوست ، تجمع مایع در زیر پوست ، حساسیت پوست و ...مواجه خواهد شد و از آنجا که بسیاری از تغییرات دوران بارداری بعد از یکسال به حالت قبل باز خواهند گشت ، از این رو بهتر است فرد در این مدت با رژیم و ورزش کافی از افتادگی و چاقی عضلات پیشگیری کند . اگر پس از حدود یکسال از زایمان ، چربی های موضعی همچنان با ورزش و رژیم از بین نرفتند ، می توان با لیپولیز آنها را از بین برد . کلینیک تخصصی تناسب اندام ایران نوین
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات مرتبط

facebook instagram telegram درخواست مشاوره
این سایت متعلق به مرجع زیبایی ایران نوین است-هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد
6LfcPU4fAAAAAAwaOa7HaFbj4ZxLIqf9Eeazrt_X